Best Night Ever

Komedie

USA, 2013, 90 min

I když Jason s Aaronem vytváří dílka, která se jim prozatím vydařila, u tohoto filmu jsem se obával, že to tak dobré nebude. Ze začátku to tak vypadalo, byla to průměrná podívaná a k průměrnosti to padalo, jenže nastala změna a postupem času se všechno rozjelo a já se začal bavit. Našlo se tu plno humorných situací, takže jsem byl spokojený.(28.2.2015)

Ajajaj, špatně, všechno špatně. Tohle vzniknout nemělo, pánové S. A F. udělali chybu. Dávám 3 z milosti.(20.7.2014)

• Aljak

Ach. Spočiatku to vôbec nevyzeralo zle, až som začal mať pochybnosti, že prečo sú tie hodnotenia také nízke. Potom mi to však došlo, keď sa to celé zvrhlo a úroveň prudko padla pod hladinu nechutnosti a vulgárnosti. Nechápem načo musia ísť až do takýchto extrémov, ktoré fakt celý film napokon potopili. Niekoľko dobrých scén a hlášok to veru neutiahli, dokonca ani sympatická Eddie Ritchard, ktorá stvárnila Zoe. Škoda, že filmy s takouto tematikou sa vždy prepadnú do rovnakého bahna.(13.7.2014)

• MorraEddie

Nechápu kde tihle dva píčusové berou peníze na točení takových filmů. Best Night Ever je ten nejhorší film co tihle dva idioti natočili a jeden z nejhorších filmů vůbec co jsem viděl. Nechápu jak to někdo může nazývat komedií,protože já bych ten hnus nenazval ani filmem.(3.8.2014)

• carlos 2010

Zopár dobrých nápadov, ale ináč plytké, nechutné, a hlavne nevtipné. Ani odkopírovaný scenár by mi nevadil, ale kde nič nie je, ani smrť neberie.(19.7.2014)