Pirát Blackie

• Československo Pomsta Černého korzára (více)

Kostýmní komedie vypráví napínavý příběh neohroženého piráta, který se na ostrově v Karibském moři stane svědkem dražby unesené manželky místokrále a nechá se zlákat její koupí. Za tento čin je ostatními korzáry nenáviděn, neboť představa vysokého výkupného je příliš lákavá… Rozehraný konflikt je záminkou pro řadu dobrodružných situací, v nichž zůstává místo i pro milostné jiskření. To vše vyprávěno s humornou nadsázkou, která je populární dvojici Terence Hill a Bud Spencer vlastní. (Česká televize)

marcel5

Je to komedie, četl jsem, soudím ale že ke komedii to má daleko. Občas se tam něco vtipného objevilo, ale vlastně jsem nevěděl, jestli se smát. Ani to vydávání se za jiného nezpůsobilo smích. Děj mi nějak unikl, jasný mi moc nebyl a že by zrovna Terrence Hill a Bud Spencer zaperlili (byť jsem to čekal), tak to se nestalo. Vlastně kdyby tam byli jiní herci, mělo by to stejný význam. Tady ale asi půjde o režiséra, který obsadil "hvězdy", v očekávání z lepšího výsledku a zájmu diváků. Zájem to ve mě probudilo, výsledek ale asi ne. ()