Pomsta Černého korzára

• Česko Pirát Blackie (více)
Trailer

Pirát zvaný Blackie (Terence Hill) má v hlavě velký plán. Chce přepadnout španělskou loď a pořádně se na této akci obohatit. Naskytne se ale ještě jedna příležitost jak zbohatnout. Na dražbě se objeví krásná žena, ve které Blackie pozná manželku místokrále. Koupit ji je však problém, protože pirát Skull (Bud Spencer) o ni má také zájem. Nakonec Blackie Skulla přeplatí a Isabelu získá. Skull se ale s prohrou jen tak nesmíří… (oficiální text distributora)

Trailer

Tom_Lachtan

tuten film u mého nicotného já vyniká obzvláště jednou věcí - střet oněch dvou herců je prostě úžasný, ona chemie, která je v tolika filmech stmelovala skvěle se přerodila v energii opačnou, jejich nenávist je takřka hmatatelná.. Snad jen škoda malého prostoru pro postavu Buda Spencera, neboť je skvělá a její "odchod" navýsost výborný ()

Hal_Moore

Zatím nejspíše nejslabší film s touto slavnou italskou dvojkou. Možná to bude tím, že tentokráte nehrají spolu, nýbrž proti sobě. Když jsou na stejné straně, tak jim to jde lépe. Co se týče samotného filmu, jde o klasický dobrodružný pirátský film, bez jediného překvapení či jediného zapamátováníhodného momentu (snad až na hromadnou bitku v hospodě). Šedý průměr mezi oceánskými honbami za nejrůznějšími poklady. Slabý podprůměr ve filmografiích Bud Spencera a Terence Hilla. ()

B!shop

Tenhle film se od ostatnich tehle dvojky dost lisi. Jednak tohle neni v zadnym pripade komedie, ale jedna se o dobrodruznej film. Pak se taky lisi mistem deje, tim, ze stoji Spencer a Hill proti sobe a Spencer tu zemre. Navic je tu i nekolik dojemnejch scen, treba, kdyz Spencer jede na posledni plavbu se svou lodi. Problem je, ze kecu je tu v pomeru s akci moc velky mnozstvi. Takze postavy furt jen kecaj a kecaj a nic moc se nedeje. A Spencer tu je desne nevyuzitej, jako by tu ani nebyl. Misto bitek tu jsou spis souboje na kordy, ktery ale nejsou spatny. Celkove jsem se precejen misty docela bavil a nudil minimalne. ()

Malarkey

Zřejmě nejslabší komedie dvojky Hill+Spencer. Příběh postrádá jakýkoliv chytlavý zvrat a já osobně jsem se u filmu nudil po celou hodinu a půl. Důvod? Za 1) tu stojí Bud Spencer a Terence Hill proti sobě...zřejmě nejdůležitější bod filmu, který mu podlomuje kolena na samotný práh bolesti. Za 2) se příběh odehrává v prostředí Karibiku, ve kterém se Hill a Spencer objevili opravdu jen ojediněle. Za 3) při lodních bitvách se z děl sice střílí o 106, ale ani jedna koule netrefí svůj cíl...a tak to nakonec celé vypadá vcelku uměle. --- Kdo je to? Eskymák....co dělá v Karibském moři? - Léčí si omrzliny ()

Xmilden

Ani bych tak moc nekritizoval příběh, jako spíše neskutečně levné provedení. Vždyť to kolikrát vypadá jako by některé záběry byly převzaty z jiných filmů. A už vůbec nemá smysl se bavit o tom, že tohle není komedie a že Bud s Terencem mohou hrát když už tak jedině spolu. Krása Silvie Monti ovšem bere dech. 30% ()