Jdi na to

• Itálie Nati con la camicia (více)
všechny plakáty

Terence HillBud Spencer se opět setkávají na Floridě, ale tentokrát se z nich stane dvojka neohrožených superšpiónů... Tulák Rosco (Terence Hill) se prohání po amerických dálnicích na kolečkových bruslích a míří, kam ho vítr zavane. Bezcílné svobody si užívá i Doug (Bud Spencer), kterého právě pustili z vězení, kde seděl kvůli menšímu nedorozumění s jedním jachtařem, co mu plašil ryby. Oba se náhodou setkají v zastrčeném motorestu uprostřed ničeho a od té chvíle to jde od deseti k pěti. Nejdřív se jim podaří omylem ukrást kamion, a aby si zachránili kůži, sednou na první let do Miami. Naneštěstí tím ale zaberou místa dvěma elitním špionům na tajné misi a do klína jim spadne kufřík s milionem dolarů. Aby dvojice z celé šlamastyky v pořádku vybruslila, rozhodnou se dál vydávat za agenty Steinberga a Masona a plány zákeřného gangstera K1 na ovládnutí světa překazit po svém – holýma rukama a s pořádnou dávkou štěstí... Ztřeštěnou italsko-americkou komedii s nerozlučnou hereckou dvojkou natočil Enzo Barboni, v titulcích uvedený pod pseudonymem E. B. Clucher. V zásadě jde o volné pokračování snímku Dva poldové (1977), namísto policistů proti své vůli se tu však Spencer a Hill úplnou náhodou stanou tajnými agenty a vyvléknout se z mise pro ně nebude vůbec snadné. (Česká televize)

Pythonator

Naprostá kravina, ale přesto jeden z nejlepších filmů se slavnou dvojkou. V dětství jsem ho miloval a dokonce i na stará kolena se některým scénám pořádně zasměju. Kdyby se to vypilovalo, mohla z toho být geniální parodie na bondovky. Bohužel  je to jen dětinská taškařice s někdy dost trapným dějem, ale nemilujte to. ()

Libor_007

-"... zasloužíš si to, za to že držíš s Timem" -"jo, chudák Tim... pořád trvá na své nevinně" -"to je těžký, jeho tchýně zase trvá na tom, že je mrtvá" :) Kupa neuvěřitelných hlášek, solidních bitek a nostalgie... ()

Jasmín

Výborná parodie na Bonda. Pro mě patří tento film do Top 3 filmů Hilla a Spencera (ještě Sudá a lichá a Jestli se rozlobíme...). Z kraje se to rozjíždí sice trochu pomaleji, ale od chvíle, kdy dojde k záměně za tajný agenty a každý je prosí, aby se v hlášení nezmiňovali o jeho chybě, to dostane koule a člověk se nenudí. Prostě oddychovka, která se ale ani na okamžik nesmí brát vážně. ()

Ondrish

Priemerná spencerovka, ktorú som nikdy v mladosti nevidel a tým pádom som nemal žiadne sentimentálne skreslenie. Ale pre fandov B+H to určite nie je strata času. ()

Nexty

Naprostá klasika. Osobně si myslím, že tento film je jedním z vůbec nejlepších filmů této známé dvojice. Kolikrát až lituji, že se film nedočkal pokračování (což ovšem v případě filmů s Hillem a Spencerem tak už chodí). Velice se mi líbí fakt, že film zachytil i prostředí Floridy v jejím "zlatém věku", což vytváří ve filmu specifickou atmosféru. Klasický dabing potěší, ikdyž překlad v některých místech trochu pokulhává (zejména "Co se svézt?"), což ovšem na filmu jako celku nehraje významnou roli. U tohoto filmu jsem se nikdy nenudil, dočkáte se i klasických bitek (které jsou v případě Hilla a Spencera naprostou a očekávanou samozřejmostí) a opakované sledování filmu mě vždy znovu potěší, scéna se vzdávajícími se policisty a našimi hrdiny zárověň je prostě nezapomenutelná. ()

mistrpropr

hvězdička navíc za libový auto ale z velký části nostalgie, moje hodnocení neni objektivní. "máte problém?" "asi jsem si zapomněl svůj volant v kanceláři" "to se stává" :))) ()

xxxblade

Pecka film . Na tu dobu bezchybna komedie :D kdyz po tolika letech a nekolika shlednuti se clovek porad smeje a muže se na to divat , to je umění . To se dneska muže říct o malo ktere komedii. ()

PORTER44

Další docela dobrý počin ze série této dvojky,T.Hill navíc jako břichomluvec,tentokrát si oba užívají jako super špioni i když omylem ale zvládnou to dobře,rozhodně žádná nuda. ()

Oxytocin

"Dostali toho na Aljašce, pane" :))) Závěrečná část na lodi je trochu slabší, ale jinak se lze těšit na spoustu humorných scén, dialogů a hlavně facek. ()

padav94

Tak toto je podľa mňa jeden z najslabších filmov z dvojice Bud A Terence, síce najdu sa tu vtipné scénky ale dej je taky chaotický a nereálny, boli tam logické chiby, a tota žena na konci to asi nemá v hlave v poriadku ked sa ide biť z každým kvoli takej prkotine, že jej dal dakto po zadku, no to bolo trapne. ()

macherano

Mam ich rad ale hodnotit budem spravodlivo podla toho co som videl co je horsie co lepsie s mojho pohladu maju aj lepsie komedie ale hlasky su fajnove skoda ze vo vsetkych filmoch nieje dabing rovnaky ()

SNCIS

"Od té doby, co jste tady, musejí v naší kuchyni pravidelně pracovat přesčas!" Provokatér a břichomluvec Terence Hill a věčně hladový Bud Spencer. Tentokrát jako muži, kteří jsou ve špatný čas na špatném místě. "Kam chceš jít?" - "Co možná nejdál od tebe." - "Bezva, dobré místo, tam jsem nebyl. Půjdu s tebou." I v tomto snímku se dvojice neustále pošťuchuje, ale přitom jim to spolu neuvěřitelně klape. Nechybí ani dobré rvačky a vtipné momenty. Navíc to i po letech vyvolalo úsměv mé tváři. "Pánové až budete psát hlášení mohli by jste, tuto část vynechat?" - 95%. ()

topol999

dobrá komedie, jen škoda toho přeplácaného a nereálného konce. Taková škoda!! Proboha!! Je to nefair vůči celému filmu, ale prostě jen 4*. ()

Anděl

Daleko vtipnější než řada rádoby vtipných komedií dnešní doby. Herci takoví, jací mají být. Celou dobu to totiž vypadá tak, jako by si vůbec nepřečetli scénář a pouze improvizovali a čekali, co jim příběh přinese pod nos a na to pak naprosto povedeně reagovali. To vlastně jejich postavy měli za úkol. Scénář byl skvělý, scénky vtipné, úsměvné, hlášky mě pobavili a přitom žádný oplzlý kraviny a dvojsmysly. Prostě promyšlený humor stavěný na scéně a reakcích herců. Žádné SJW nesmysly, žádný patos a když už, tak úmyslně přehnaný nesmysl, jako třeba scéna s teleportační toaletou (,,řekni mi... kde jsme?'' - ,,Jedeme... i s hajzlem!'') nebo třeba břichomluvectví Steinberga. Taky se mi líbil onen ďábelský nápaditý plán hlavního záporáka. Po zhlédnutí mám chuť se vydat do světa a bez starostí zažít něco podobného. Neskutečně nakažlivá pohoda :-) ()

Hansolo35

Jeden z nejslabších filmů Hilla a Spencera. Ještě, že nám Komančové vybrali opravdové komedie. Tohle je užvaněná hovadina. ()

Jirkacek

Bláznivou akční komedii Jdi na to z roku 1983 a s legendární dvojicí Terence Hill a Bud Spencer jsem viděl poprvé už strašně moc dávno a moc jsem si z děje nepamatoval. V rámci napsání zasvěceného komentáře a spravedlivého ocenění, jsem se tedy rozhodl podívat na tento film znovu po X letech. Děj se tentokrát odehrával na Floridě, kde se po silnicích proháněl na kolečkových bruslích tulák Rosco (Terence Hill) a bezcílné svobody si užíval i Doug (Bud Spencer), kterého právě pustili z vězení, kde seděl kvůli menšímu nedorozumění s jedním jachtařem, co mu plašil ryby. Oba se náhodou setkali v zastrčeném motorestu, kde se klasicky porvali s partou chlapů a jednomu z nich ukradli trošku omylem kamion. Brzy je však zastavila policie, které se naším dvou hrdinům povedlo uniknout jen díky břichomluvectví tuláka Rosca. Dali se na útěk, během něhož se jim shodou okolností povedlo nasednout na letadlo do Miami. Během letu se vydávali za agenty CIA, která jim omylem svěřila kufřík s milionem dolarů, na který měli zálusk nejen oba průšviháři, ale i banda gangsterů, která je začala sledovat. Když v pořádku přistáli a s neochotou na letišti předali kufřík s penězi pravým agentům CIA, museli se nechat odvézt za šéfem vládní agentury (David Huddleston), který jim dal nový úkol. Měli vystopovat tajný gang v Miami Beach, přičemž se měli vydávat za výstřední bohaté Texasany, což se jim dařilo a rozhodně se nijak při tom neschovávali. Naopak je hlídali nejen agenti CIA, ale také banda zločinců, která dostala za úkol od svého šéfa s přezdívkou K1 (Buffy Dee), aby oba zlikvidovala. Jenže by to nebyli naši dva hrdinové, aby bandě s elegancí sobě vlastní neustále unikala. Zoufalý byl tak nejen megalomanský zločinec K1, který chtěl svou „K-Bombou“ vymazat lidské chápání všech čísel, ale také jeho pravá ruka s přezdívkou Spider (Riccardo Pizzuti) s jeho milenkou The Vamp (Faith Minton). A tak se v závěrečných 20 minutách filmu dostali trošku nepochopitelným způsobem na loď, na které se setkali s hlavou gangu. Samozřejmě všechno dobře dopadlo a nechyběly další údery pěstí, ale podrobnosti si už nechám pro sebe. A byl konec velmi povedené komedie, na kterou jsem se po letech zase rád podíval, protože jsem oba měl vždy rád a jiné filmy s TH + BS jsem viděl i několikrát. Třeba Sudá a lichá, myslím že na ní mé oko spočinulo už sedmkrát a já osobně tento film považuji za nejlepší, zatímco jiní právě lépe ohodnotili snímek Jdi na to, který se mi ovšem také líbil. Možná bych jej zařadil na třetí místo za filmy Sudá a lichá a Jestli se rozzlobíme, budeme zlí, ale ono je to v podstatě jedno, hlavně že byla zábava. A ještě jedna věc mi utkvěla v hlavě, když jsem film sledoval a když pak skončil - nabyl jsem totiž dojmu, že Jdi na to měl asi nejpropracovanější scénář ze všech filmů z TH + BS. Ale už nastal ten správný čas hodnotit. Suma sumárum, italská komedie Jdi na to ode mne získala čtyři jdoucí hvězdy ****. ()

gggggg

Priemerná komédia, mala zastaraný humor, niektoré bitky sa nepodarili a sem tam bol zlý prestrih. Ale ako vždy, skvelé duo Spencer a Hill, ktorý dokážu pobaviť aj po toľkých rokoch. ()