WWE Elimination Chamber (TV pořad)

Sportovní / Akční

USA, 2013, 180 min

Rockov výkon v zápase lepší ako ten na Royal Rumble. Show celkovo priemerná a ničím výnimočná, bez žiadneho prekvapenia. Tak ako je už v WWE zvykom.(18.3.2013)

Po obstojném Royal Rumble, jsem se těšil i na tuhle PPV show. Ale jsem z toho lehce rozčarován. Zápas o titul WH champion byl stadtard, který vidíme skoro pořád až na jednu perličku (Del Rio zkazil svoje oblíbené Enzuigiri a musel tak opakovat). Samotný zápas ECH byl to nejlepší co jsme na teto PPV show mohli vidět. Skvěle obsazení, s kvalitními výkony a překvapivým vítězem. Co víc si přát. Tím ale výčet toho dobrého skončil. US Champion match, Divas champion match a single match byli čiště jenom pro vyplnění času a byly těžce i pod samotným průměrem. 6Man-tag team mezi Cena, Ryback,Sheamus vs Shield, už byl o poznáni lepší, ale pouze díky Shieldu, který to celé táhl. A Hlavní tahák, WWE champion match mezi CM Punk vs The Rock, byl výsměch. Nudný, bez překvapení, výkon Rocka se snad nedá ani hodnotit. Nebýt ECH a Shieldu, jednalo by se o zcela podprůměrnou PPV show, takhle sou to hodně slabé 3***(21.2.2013)

O trošku lepší než Royal Rumble, ale pořád hodně slabý.Nejlepší zápas večera byl podle očekávání skvěle obsazený Elimination Chamber match. Main Event byl již tradičně nejhorší zápas show, CM Punk se sice snažil ale The Rock opět celý zápas zabil svým velice podprůměrným výkonem.Ostatní zápasy byly současný WWE standart.(19.2.2013)

Road to Wrestlemania pt.2 sa nesie v podobnom duchu ako Royal Rumble - hladina záživnosti je príliš nízka, a poriadne zaujať dokážu len skvelé intrá na súboje. Medzi veci ktoré sa mi pozdávali bol rozhodne Mizov "Low Blow" myslím ten poriadny ! Samotný Elimination Chamber celkom ušiel, dalo sa to sledovať, teda až na Swaggerow výstup na začiatku, a to osadenstvo Chamberu mohlo byť zaujímavejšie, avšak plusovým bodom je Swaggerovo víťazstvo - minulý rok nebol pre neho boh vie čo a vyzerá to tak že mu začína svitať na lepšie časy. Potom sme to mali boj medzi (mnou stále obľúbenejším) Shieldom a jedným snaživým triom na čele so Cenom. Nebol to zápas zápasov, ale dal sa zvládnuť bez zbytočného frflania, a celkom som si užíval víťazstvo Shieldu aj napriek mojim sympatiám k triu porazených. A nakoniec samozrejme ostáva Main Event. Ten feud ma baví, tie trash-talky v Raw, ich výmeny či už slovné alebo pästné, ale keď príde na seriózny zápas tam sa celé ta atmosféra vytráca (mám pocit že som to spomínal aj pri Royal Rumble) a veru tam nie sú k videniu žiadne vrcholové momenty ... a vyvrcholenia zápasov sú na plač. Wrestlemanie sa už nemôžem dočkať, ale mám obavy.(22.2.2013)

• - Oficiální skladbou show je píseň „The Crazy Ones“ od Stellar Revival. (TheSpearCZ)