poster

The World Made Straight

Drama

USA, 2015, 119 min

Režie:

David Burris

Předloha:

Ron Rash (kniha)

Scénář:

Shane Danielsen

Kamera:

Tim Orr

Producenti:

David Burris

Střih:

Mako Kamitsuna

Scénografie:

Russell Barnes

Kostýmy:

Sarah Mae Burton
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sochoking
  ***

  Dráma z prostredia južanských vidlákov, kde osud zvedie dohromady mladého chalana Travisa, ktorý po ostrej výmene názorov sa rozhodne opustiť rodičovský domov. Prístrešie mu poskytne profesor historie Leonard, ktorý urobil chybu v minulosti a následkom ktorej ho opustila manželka s dcérkou. Teraz žije v ústraní a díluje drogy. Pri spoločných rozhovoroch sa Travis začína dozvedať o svojich predkoch a odkiaľ vlastne pochádza a rozhodne sa, že túto pravdu vypátra. Niečo podobné som ešte nevidel a súdiac podľa plagátu som sa tešil na nejaké akcie typu odplata, zúčtovanie a tak, ale ono to má trochu iný korienok. Rozhodne stojí za pozretie.(10.1.2015)

 • kaylin
  **

  Těchhle pomalých, drsných dramat je v poslední době nějak moc a trochu se mi začínají zajídat. Tenhle film ničím nevyniká, snad jen tím, že se zde objevuje pár herců, kteří jsou celkem známí, anebo jejich tváře možná rozeznáte, pokud si je představíte o 15 let starší, s plnovousem a obéznější. Jinak jsem se opravdu dvě hodiny nudil.(10.2.2015)

 • Wacoslav1
  *

  Tyhle rádoby sociální dramata mi prostě nic neříkají. Nudné, užvaněné a o ničem. Nestojí za pozretie.10%(27.3.2015)

 • Lukariosa
  ****

  Já zkrátka nechápu, proč se do p*dele někdo nemůže trochu chameleonovsky přizpůsobit a když už se na takový film dívá, tak popustit uzdu svojí přísný recenzentský povaze a...zkrátka se jen dívat... Fajn muzika, Noah Wyle vypadá jako několik hipsterů, který jsem potkal včera na Václaváku (a to není vůbec kritika :D ) ..jasně, děj ušel, ale...dle mýho dobrý..(29.8.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace