Dvadsaťročná Samantha žije spoločne so svojou panovačnou matkou, no nevychádza s ňou práve najlepšie. Ich vzťah je komplikovaný kvôli problémovému dospievaniu Samanthy, ktorá všetky ťažkosti rieši alkoholickými večierkami a neviazaným sexom. Avšak po jednej noci s neznámym cudzincom v aute sa všetko zmení. Zo začiatku je presvedčená že dostala pohlavnú chorobu, no časom zisťuje, že je to niečo oveľa horšie a nebezpečnejšie; niečo, čo radikálne zmení celý jej život. (kubqo)

Wiceman

Tak tohle mě příjemně překvapilo. I když už to trochu přeháněj co se STD týče. Aneb jak se po jednom šuku stát zombíkem 101 :D Samantha je děsně sexy a její uhnívání je správně nechutný a strašidelný. Ano sice je na pěst a to i její lesbická přítelkyně a věčně zduněná kamarádka, ale jsou hot takže shut up :D Triggered genderově korektní lesbický feministky z tohohle filmu musí mít děsnou radost :D Nicméně trochu mě zklamal konec. Asi jsem tajně doufal, že Samantha v závěru roztáhne křídla a uletí do země Zaslíbené, ale místo toho jsem se dočkal jen dalšího zombíka. Ono z očí nakaženýho je to přece jen originální, ale jsem to asi jen já, komu přijde ten zombie boom už otravnej. Horší 4 * ()

Ospalek

Mě se to líbilo. Pohlavně přenosná hnilobná-zombie nemoc je skvělý motiv uplatněný v tomto filmu. Děj nevázne a plynule se vyvíjí a dospívá ke konci, kdy se hlavní hrdinka stane "zombíkem". ()

noxi600

Naivní, ale celkem dobrý. Nechutný a děsivý. Pokračování je větší blbost rozvinutá do světové pandemie. ()