Dvadsaťročná Samantha žije spoločne so svojou panovačnou matkou, no nevychádza s ňou práve najlepšie. Ich vzťah je komplikovaný kvôli problémovému dospievaniu Samanthy, ktorá všetky ťažkosti rieši alkoholickými večierkami a neviazaným sexom. Avšak po jednej noci s neznámym cudzincom v aute sa všetko zmení. Zo začiatku je presvedčená že dostala pohlavnú chorobu, no časom zisťuje, že je to niečo oveľa horšie a nebezpečnejšie; niečo, čo radikálne zmení celý jej život. (kubqo)

Trailer

peiton

Doteraz mám v čerstvej pamäti série hororov z 90.rokov.Od tej doby mám pocit,že pri žánri horor sme boli svedkami skutočne obrovských zmien-posunov vpred.A pomaly odchádza r.2013 a sním je tu priestor hodnotiť Contracted,u ktorého som opäť svedkom toho ako scenárista a režisér v 1 osobe Eric England nechal pochovať v čase to,čo sa v základe javilo ako chutný hororový kúsok.Ale žiaľbohu,žiadna chuťovečka či posun vpred sa nekoná.Snímke dominuje 1 hlavná téma okolo ktorej sa po celú stopáž skoro vôbec nič nedeje apropo,nedeje sa tam toľko čo by akokoľvek mohlo byť pre moje zvedavé hororové ,,JA" ako tak zaujímavé a uspokojivé.Záver absolútne nedotiahnutý alebo akoby odstrihnutý z reťaze.S takýmto niečím sa moje baživé oko po šťavnatom,modernom horore nechce uspokojiť a ani neuspokojí.Sklamali ma. ()

dubinak

Nejhorším nedostatkem, nebo možná spíš přebytkem je tu totálně zbytečně napatlaný scénář, moc zaměřený na zdejší vztahy, nesoustředí se tolik na divné symptomy hlavní hrdinky a radši hledá, kdo s kým, co s čím, i přes to, že nás, nenažraný úchyly, to vůbec nezajímá. Proto pro mě bylo Thanatomoprhose jednoznačně intenzivnější, zajímavější zážitek, už jen proto, že hrdinka nevycházela pryč z bytu a s lidmi se skoro nestýkala, takže nám byl celou stopáž servírován jen to, jak jí odpadávají z těla různé části. To tady chybí. Navíc Contracted šíleně pokulhává v jednání postav. Holky radši budou řešit to, která tu druhou podvádí víc, než aby jim přišlo divné, že té hlavní zčernaly zuby na uhel a oči, že má nějak zarudlé. Bohužel, chtěla jsem dát tři, ale tohle dementní chování nestrpím. ()

zbyshek

Pořádný nářez, který vypadal na začátku úplně nevinně. Jeden by nevěřil, co se může stát po jednom "zavrzáníčku". Jinak dějově brilantně vyladěný horror. Bylo celkem bolestné vidět půvabnou Najarru Townsend, jak se věrohodně mění na stvůru, za kterou se v klidu dala považovat, díky skvělé práci maskérek. Na druhou stranu občas byly vidět určité nedokonalosti, ale to se dalo přehlédnout vzhledem k chladnokrevnosti finální části filmu. To jak to skončilo se mi opravdu zamlouvalo. Ne, že bych nefandil hlavní hrdince, ale každá zábava něco stojí. Některá stojí třeba jen pár vlhčených ubrousků, některá má cenu zubů,nehtů, vlasů a následně i změny "povahy". Takový je život, 80%! ()

corpsy

Keď raz lesba, tak furt lesba. To by mali mať dievčatá milujúce rovnaké pohlavie na pamäti. Lebo keď už nestačia prsty a jazýček a je potreba vtákov, môže sa stať to, čo sa stane v tomto podarenom filmíku. Samozrejme, ale len vo filme(?). David C., kráľ venerického hororu, by z tohto diela pociťoval určitú radosť. No pretože pozerať sa na postupný rozpad ( rozklad ) tela a duše, je práve šálka jeho čaju. A či budú mať určitú radosť aj samotný ( fajnšmekerský ) diváci? Ak sa nepobľujú z niektorých záberov ( tí imúnnejší sa len radostne pousmejú ), tak potom samozrejme áno. Škoda len toho utrhnutého záveru a aspoň čiastočne vysvetlených udalostí. ()

juta

Nevím proč se nám to stále předhazuje, nebo proč si tvůrci filmů myslí, že pokud je hlavní hrdina jinak sexuálně orientovaný, že film bude najednou díky tomu nějakým způsobem lepší. Mě to začíná už dost unavovat vidět v každém druhém filmu něco takového. No ale teď k příběhu... Jako obvykle začátek není nijak zajimavý, postupně, kdy se začínají projevovat tělesné změny se napětí a zájem zvýší, ale opravdu nic světoborného se od Contajneru čekat nedá. ()

• Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)
  • Když Sam (Najarra Townsend) navštíví Nikki (Katie Stegeman), její levé oko je bílé. Když se setká s Alice (Alice Macdonald) o pár minut později, její duhovka je červená. Po dalších pár minutách, když si Sam dává make-up, má levé oko opět bílé. (Mrs.Blue)