Contracted

Kevin Riepl

Josh Ethier

Scénografie:

Reed Johns

Příjemné překvapení...i když ono v rámci žánru asi není radno používat zrovna takovéto přirovnání, každopádně mi byla naservírována zcela netradiční porce hororu v podobě přeměňující se (původně) krásky v hlavní roli. Tady je vidět, že i bez použití speciálních efektů a desítek amputovaných končetin může husí kůže vznikat i zcela za jiných podmínek, sem tam mě fakt mrazilo..................moje hodnocení = 7,5 z 10.(6.5.2015)

Na začátku nekrofil, co píchá mrtvolu, pak si to rozdá na párty s obyčejnou holkou a ta se prakticky začne za živa rozpadat. Bylo to dostatečně nechutné a hnusné, aby to bylo právém označené za horor a jsem velice ráda, že zombie se s ní stal až na závěr, protože jinak by mě to ani s poloviny tak nebavilo. Viděno v rámci Výzva 2015 od PetrPan(17.12.2015)

Nespěte s náhodnými cizinci děvčata, protože by jste se mohly změnit v odpornou olezlou stvůru s vražednejma sklonama. No.............ne že by to nešlo i bez nezávaznýho sexu. :D Celkem slušný tempo, parádně ztvárněná proměna a překvapivě dost dobře zahraný, ačkoliv mi hlavní hrdinka zprvu vůbec neseděla. Malej, ale solidní horor. 60%(10.12.2013)

• Krabak

Co se týče nápadu po obsahové stránce, tak vskutku výborný. Co se týče zpracování, tak hodně slabé. Plno nevyřešených věcí, které bych v průběhu filmu opravdu rád měl objasněné. Bohužel hrozně moc nelogičností (já dostat takový humus, tak se plazím v první nemocnici po kolenou, aby mě tam hned přijali a začali léčit...) a koneckonců i chyb v tom filmu. Divím se, že si režisér nevšimne různých použitých čoček ve finální fázi nemoci, když si toho všimne někdo, kdo za to nedostává zaplaceno... :-/ Tak či tak pro mne zklamání. Bohužel v poslední době už po xté napíšu... skvělý nápad, ale dalo se z toho vytřískat tisíckrát víc.--->40%(14.1.2014)

• ditechi

Dobre, tak toto beriem ako vtip. Poriadna akcia (ak sa to tak dá nazvať) prichádza až niekedy posledných 20 minút. Ale to by ani tak nevadilo. Oveľa viac vadí debilnosť postáv korunovaná hlavnou hrdinkou. Tá holka mala v hlave tak nasrané, že som jej ani nič iné priať nemohol. "Mám krvavé obe oči, padajú mi vlasy, zuby, nechty a občas vygrciam krv - asi to bude chrípka, idem to vyspať do postele. A ráno skočím na chvíľu do práce, to ma nezabije." Nejaký náznak atmosféry to malo, aj záver patril k tým vydarenejším, ale inak nevidím nič, čo by stálo za zmienku.(28.12.2013)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

• - Když Sam (Najarra Townsend) navštíví Nikki (Katie Stegeman), její levé oko je bílé. Když se setká s Alice (Alice Macdonald) o pár minut později, její duhovka je červená. Po dalších pár minutách, když si Sam dává make-up, má levé oko opět bílé. (Mrs.Blue)