Matthew se setká s dívkou svých snů. Na koleji, v zaseknutém výtahu a bez světel… se vášnivě pomilují. Ačkoliv Matthew její tvář nikdy nespatřil, tajemná dívka mu poplete hlavu. Na druhý den, když se po horké noci probudí ve své ložnici, je dívka pryč. Jednoduše mu zdrhne z postele. Romantik Matthew o ní ví jen to, že bydlí na místní dívčí koleji. Nezajímá ho, zda má neznámá o další setkání zájem, rozhodne se ji za každou cenu vypátrat. No, zrovna lehké to nebude. Na koleji ho čeká výslech stovky "podezřelých" a navíc sladkých dívek. Podaří se láskou šílenému Matthewovi opět najít v moři děvčat tu pravou? (Intersonic)

Hrus

Docela slušná komedie s několika pěknými děvčaty (Katherine Heigl, Jaime Pressley, Emmanulle Chirqui) občasným rádobymoudrem a občasnými humornými momenty, takže jsem se vlastně nakonec poměrně dobře bavil. Škoda, že žánr teen rom. komedií je v poslední době svými zástupci automaticky degradován na komentáře typu "další bezduchá teen komedie", ale tato opravdu není tak špatná. ()

MickeyStuma

Krapet netradiční teenagerovská komedie očekávaně plná touhy po sexu, lásky a toužebného očekávání. Hlavní postavou je Matthew, který se náhodně ve výtahu setká s nějakou dívkou a aniž by jí viděl do obličeje, zamiluje se. A teď jde o to, jestli se mu podaří jí vypátrat. Ale tolik filozofických myšlenek co se týče partnerských vztahů, sexu a vůbec rozdílů mezi mužem a ženou, které přitom vyřkne, aby jinak divák pohledal. Ale kupodivu to má váhu, i když někomu může z toho jeho neustálého žvanění začít třeštit hlava. Co slovo, to myšlenka, která určitě stojí za zamyšlení. Velmi silně se to totiž dotýká feministických myšlenek a právě postavou Matthewa se jim to snaží dávat pořádně na frak. K zasmání tady toho jinak zase až tak tolik není a co se týče u teenagerů tolik oblíbený fekální humor, ten tu je také, ale je vcelku držen na uzdě. O ději nemá cenu diskutovat, neboť tu dohromady vlastně ani žádný není. Máme tu jen školu kde je sto dívek a mezi nimi Matthew hledá tu pravou. Nic víc, nic míň. Film v jádru podivný, ale myšlenkově zásadový. ()

Dale

Miestami je to fakt len ďalšia hlúpučká teenagerská komédia (spolubývajúci so závažím na penise, pobehovanie po dievčenskom internáte, ktorý akoby bol obývaný samými modelkami), no občas to má aj lepšie chvíľky a niektoré postrehy hlavného hrdinu boli celkom trefné. Takže celkom v pohode film, ktorý síce príliš nepobaví, ale ani neurazí. ()

HMTD

Na Teenagerovské komedie se obvykle dívám spíš se zájmem pochopit co na těch stupiditách a trapnostech mé vrstevníky baví, ale u tohoto filmu musím říci, že jsem ještě něco tak kvalitního ani neviděl,tohle není směsice trapných situací a narážek na sex, je v tom spoustu dokonce i moudrých věcí,dokonce si myslím, trapnosti zde provádí pouze kamarád hlavního protagonisty a v tomhle provedení je naopak shledávám jako výborně pasující.Jen jedna věc je sice samozdřejmá, ale trochu nerealná představte si svoji střední,vyberte náhodnou skupinu dívek a pak je porovnejte co do krásy s herečkami tohoto filmu,také vám něco nesedí?6e by mezi 100 byla jedna nad 80kg(spíše více),nějaká ta s enormě špatnou vizáží a vkusem a tak dále,samozdřejmě se nebavíme o charakteru který může tyto nedostatky kompenzovat.Jen se nad tím zamyslete. ()

Mire

Trochu moc ukecané zbytočnými úvahami o ženách od hlavného hrdinu, po čase mi to už začalo trochu liezť na nervy. Ale inak to ušlo, dievčatá boli väčšinou sexy, záporák s nikotínovou žuvačkou pobavil, spolubývajúci s jeho debilnými závažiami na penis vyslovene nebavil/nasieral. Ale nasledovník tohto filmu 100 Women sa mi páčil o kúsok viac, pričom nerozumiem tomu priepastnému rozdielu hodnotenia od užívateľov medzi týmito dvoma filmami. ()

• Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)