poster

100 sladkých holek

 • USA

  100 Girls

 • Slovensko

  100 sladkých dievčat

Komedie / Romantický

USA, 2000, 90 min

 • lopata555
  **

  LOL :D uznávam sladké dievčence tam rozhodne boli, to nepopieram, dokonca tam bolo aj toho vtipu zo začiatku, ale tak čo čakať od filmu kde hneď na začiatku mu dá tajomná dievčina vo výťahu a on potom počas celého filmu ju hľadá nooooo a koniec filmu je tak sladučký ... škoda že som to nevidel v roku 2001 možno by to bolo aj za 4*(6.10.2013)

 • Psema
  ****

  Lehce nestandardně vystavěná romantika, která svého diváka ráda vodí za nos, aby mu v závěru podlomila kolena vytříbeným závěrem a povedenou pointou. Účast Katherine Heigl a Emmanuelle Chiriqui je jako poleva na už tak lahodném korpusu. 7+/10(29.2.2008)

 • Radiq
  *

  Voject někoho potmě ve výtahu je možná sen, ale tenhle filmek teda ne...(12.3.2007)

 • gouryella
  ****

  Od tohoto filmu jsem cekal jen dalsi prumerny teenagerovsky film, ale vysledkem jsem byl naprosto uchvacen. Opravdu originalni a nijak trapne vypraveni o hledani te prave se opravdu nadmiru vyvedlo.(28.7.2002)

 • fantoci
  ***

  Nemyslím ten film že by byl blbost to určitě ne, ale taky to není nic světobornýho. Přemýšleli jste nad tím dějem? Kdybych byl holka a s někým si užil ve výtahu a bylo to fakt skvělý tak bych mu dal určitě lepší stopu než spodní prádlo. Nebo to u vás holky chodí tak že když je někdo dobrej v posteli tak je lepší ho co nejrychlejc opustit? To je asi blbost, že jo? Takže zapomeňte na to. Jo sou tamdobrý scény ale není jich tolik a navíc jak pravil kolega těch pěkných holke tam není tolik. Navíc jedna z nejhezčích je lesbička (což může bejt sexy:)) a co se týče jiných tak já osobně třeba nerad holky co jim padaj z intimních míst na schody určitý kulatý kovový věci.....(28.5.2005)

 • - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace