100 sladkých holek

100 Girls

100 sladkých dievčat

Komedie / Romantický

USA, 2000, 90 min

Tak tohle se povedlo! Jestli k tomu někdo přistupuje jako k stupidní teen komedii (a že jich je) ještě dříve než to uvidí a zastíní to nakonec jeho úsudek, měl by se vzápětí podívat na něco jako Holky to chtěj taky. Hodnotit tenhle film * nebo ** jen kvůli tomu, že je to ze stejného žánrnu, je bída... A jinak to přesně vystihl KarelR - "Proč se na CSFD skvosty žánru maskují u 55%?" Když jim můžeme dát 4* =))) | 3/2008(10.3.2008)

100 sladkých holek se v tomhle filmu sice nevyskytuje, ale mě stačilo koukat na 4 hlavní hrdinky, kterým to moc slušelo - Chriqui, Heigl, Oleynik a Pressly (moc ji to sluší také v Playboyi:-)). Musím přiznat, že tyto dámy poposunuly mé hodnocení filmu trošičku nahoru. ;-) Ale jinak tohle dílko není žádný zázrak. Předložený námět si dovedu představit zpracovaný zábavněji a romantičněji. Film je hodně neucelený, nevyrovnaný, kultivované scény střídají scény ala Prcičky (ukousnutý jazyk, točení bradavek) a celý působí jako spíchnutý horkou jehlou. Zanechal ve mě rozpačitý pocit, stejně jako některé výroky hlavního hrdiny rozumbrady Matthewa, které byly opravdu originální, ale nejsem si jist, že v dobrém smyslu slova.(15.12.2007)

Velmi zajímavý průběh mého dojmu z filmu. Prvních 20 minut jsem jsem myslel, že to vypnu, že se jedná o přisprostlou teenegarskou komedii. Trapné prvky tam sice trochu zůstaly (a vlastně byly později vysvětleny), ale poté, co hlavní hrdina spustil své monology, získal film naprosto jiný nádech. Zde musím především ocenit scénáristu, který je skvěle napsal. A vlastně to byla nakonec čistokrevná romantická komedie :-)(7.3.2014)

Tenhle film vyšel na svět když mi bylo 13 a u tohohle typu filmů je to jednoduše nebezpečnej věk. Viděl jsem ho tenkrát asi 8x. Nostalgické čtyři hvězdičky za solidní komedii, se kterou se posledních 10 dílů prciček nedá srovnat. Na vaši obranu musím říct že chápu celkového hodnocení a je to DABINGEM! Mám rád český dabing, ale tenhle film starý 14 let má dabing jako by ho dělali dva kamarádi doma na mikrofon od notebooku a to včetně ženských postav a hlavně půlka dialogů je tam vymyšlená nebo sepsaná jinak než v originále, což by se dalo tenkrát pochopit kdyby to nějakej ten humor přidalo, ale tohle je šílenost. Originál **** / dabing *+(25.2.2014)

Možná až příliš filosofující (ovšem bez nějakého jasnějšího závěru) spíše konverzační romantizující "drama" než komedie (nezasmál jsem se vůbec ničemu, pokud měl být k smíchu hrdinův spolubydlící, bylo mi z něj spíše na blití), na níž mi docela vadilo jednostranné a všeobjímající: ženy tohle, muži tamto. Docela razantně mi tam chybělo důležité slovo některé/někteří (byť i bez udání proporčnosti), ono totiž s určitými věcmi, co byly o mužích proneseny bych nesouhlasil a rozhodně bych je neoznačoval za typicky mužkou věc. Ale jinak slušná podívaná a, samozřejmě, z mužského pohledu i příjemné pokoukání :-). Až by člověk zase začal studovat.(4.8.2013)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)