100 sladkých holek

100 Girls

100 sladkých dievčat

Komedie / Romantický

USA, 2000, 90 min

Nevěříte že i v teenagerovské komedii lze najít vědu? nedivil bych se kdyby ten film byl socionatropologický průzkum, ale oblečený do teenagerovské komedie aby to někdo zaplatil. A Larisa Oleynik je naprosto sladká. A ta scéna s polštáři a spánkem v peří to je romanťák první kategorie. --- 80%(1.11.2006)

100 sladkých holek se v tomhle filmu sice nevyskytuje, ale mě stačilo koukat na 4 hlavní hrdinky, kterým to moc slušelo - Chriqui, Heigl, Oleynik a Pressly (moc ji to sluší také v Playboyi:-)). Musím přiznat, že tyto dámy poposunuly mé hodnocení filmu trošičku nahoru. ;-) Ale jinak tohle dílko není žádný zázrak. Předložený námět si dovedu představit zpracovaný zábavněji a romantičněji. Film je hodně neucelený, nevyrovnaný, kultivované scény střídají scény ala Prcičky (ukousnutý jazyk, točení bradavek) a celý působí jako spíchnutý horkou jehlou. Zanechal ve mě rozpačitý pocit, stejně jako některé výroky hlavního hrdiny rozumbrady Matthewa, které byly opravdu originální, ale nejsem si jist, že v dobrém smyslu slova.(15.12.2007)

Velmi zajímavý průběh mého dojmu z filmu. Prvních 20 minut jsem jsem myslel, že to vypnu, že se jedná o přisprostlou teenegarskou komedii. Trapné prvky tam sice trochu zůstaly (a vlastně byly později vysvětleny), ale poté, co hlavní hrdina spustil své monology, získal film naprosto jiný nádech. Zde musím především ocenit scénáristu, který je skvěle napsal. A vlastně to byla nakonec čistokrevná romantická komedie :-)(7.3.2014)

Úsměvná komedie o vztazích a sexu, která vás jen utvrdí v tom, že ženám stejně nikdy neporozumíte, jednoduše proto, že život je na to příliš krátký. Ale jak řekl jednou Freddie Mercury: "Se ženami je to jako s moderními obrazy - budeš-li se je pokoušet pochopit, nikdy se z nich nebudeš radovat." (od homosexuála to snad není žádný -izmus) Domácí puťka Larisa Oleynik se žlutými gumovými rukavicemi mě bude ještě nějakou dobu navštěvovat v mých sexuálních fantaziích a hned tak nezapomenu ani na brilantní scénu s Venušinými kuličkami.(16.9.2005)

Tak tohle se povedlo! Jestli k tomu někdo přistupuje jako k stupidní teen komedii (a že jich je) ještě dříve než to uvidí a zastíní to nakonec jeho úsudek, měl by se vzápětí podívat na něco jako Holky to chtěj taky. Hodnotit tenhle film * nebo ** jen kvůli tomu, že je to ze stejného žánrnu, je bída... A jinak to přesně vystihl KarelR - "Proč se na CSFD skvosty žánru maskují u 55%?" Když jim můžeme dát 4* =))) | 3/2008(10.3.2008)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)