Nákupní maniačky

(pořad)
  • Slovensko Nákupné maniačky

Nastylovať sa za 4 hodiny a 500 eur dokážu len skutočné nákupné maniačky. Ale len jedna z nich môže byť tá pravá! S komentárom skúseného stylistu sledujeme päť žien počas jedného týždňa a uvidíme, ktorá z nich splní svoje úlohy najlepšie. Denný seriál Nákupné maniačky je súťažná televízna šou, spájajúca ženy rôzneho veku, vzdelania a výzoru, ktoré majú spoločnú vášeň - nakupovanie. Ich úloha znie priam rozprávkovo - v časovom limite 4 hodín musia minúť 500 eur a nakúpiť za ne oblečenie a doplnky, pomocou ktorých vytvoria outfit na zvolenú tému. Hodnotiť sa budú nielen navzájom, ale svoje pozorné a neúprosné oko na ne upriami aj profesionálny stylista. Najvyšší počet bodov potom určí víťazku týždňa, ktorá získa nielen celý svoj nákup, ale aj 500 eur v hotovosti. (TV JOJ)

Kadas97 odpad!

Mladé baby sa hrajú na velké módne kritičky, trapné a zbytočné až sa chlap pri telke bojí o rozum. Prínosom sú aj "vtipnné" komentáre od módne zainteresovaného gaya. 0 z 10 ()

AxelWers

Ďalšia z reality show, ktorá nemusela byť, 1* za to, že relácia môže niekoho inšpirovať k zmene šatníka, relácia určená skôr len pre ženy. ()

Primavera odpad!

Fíha, tak to je odvaha od slovenskej produkcie! Za 500 euračov, čo je trebars mesačný plat slovenskej učiteľky , t. j. z toho celý mesiac žije (!), nakúpiť handry na seba na jednu akciu... Pozrela som si len jednu časť a mala som problém so žalúdkom. Keď som počula "premúdrelé" reči favoritky o tom, že na prvé rande sa netreba obliecť vyzývavo, lebo dôležitý je pohľad do očí, tak sa tie moje pretočili a zas ten problém so žalúdkom... Asi navštívim gastroenterologa alebo to už viac nebudem nikdy sledovať. :-) ()

Uesbe

v recesisitickej a trochu aj škodoradostnej nálade, večer či cez víkend.......dobre padne...po istej dobe musím pridať hviezdu, pretože niektoré súťažiace sú srandovné, osobité a dokonca používajú mozog......... ()

RigorMortis odpad!

No boha jeho. Nedalo mi a jednu epizódu tejto "reality" show som si pozrel. Dobrú chvíľu som sedel pred obrazovkou so spadnutou sánkou a WTF výrazom. Pardon za výraz, no rozjebať za 4 hodiny plat priemerného Slováka výhradne na oblečenie a doplnky... Vážení, toto nie je 'murica. A aby to potom hodnotili štyri sliepky a metrosexuálny stylista s pritepleným účesom? Konzumný výplach mozgu, ktorý si nezaslúži iné hodnotenie, než Odpad. ()

Brmbolec

Myslím, že v TV je oveľa viac primitívnejších relácií ako toto. Moja stará na to čučí po večeroch aspoň mám kľud a môžem si spokojne zapariť na PC :) ()

PATWIST odpad!

Nepoviem keby že dostanú normálnu menšiu sumu, myslím že to vystihol MM_Ramone v komentári. Len som chcel dodať že mama videla túto súťaž v nemecku a porovnala to s touto, tu slovenka povie že málo 500 € a nemka má oveľa väčšiu radosť, ďalej v nemecku boli prajnejšie ak súperkám a hodnotili ich podľa toho ako sa im páči, nie len s tým aby vyhrala ona. A vlastne aj týmto je tá súťaž oničom, súťažiaci sa hodnotia navzájom... ()

adamix odpad!

Otras !! Jediná výhoda na tom je, že sa dá pri tom rýchlo zaspať. A aspoň je v dome trochu pokoja, keď naše ženy z toho nemôžu odtrhnúť zrak ;). ()

PlysovyMacko

Patica zien predvadzaju svoje satniky, nakupuju za 500€ a snazia si ziskat priazen stylistu. Povrchne to je a dost. Prva seria bola skvela vyhranenostou tem aj charakterov, potom to zacalo upadat. Napriklad mali temu pracovny pohovor a sutazili modelky a radoby herecky, co priznali ze v zivote na pohovore neboli. Nemali by dovolit mat za poradcu kamarata stylistu, neni to fer. A stylista, co hodnoti dava tiez niekedy dobre hlasky. ()

Jadro

Aký väčší dôkaz totálnej reality ešte potrebujeme? Koľkokrát niečo varím a prepínam programy a WAU dáva túto vypaľovačku, nič mi nespraví lepšiu náladu a to na HBO môžu íst Avengers :D Taký krásny nežný priesak /na 90% vymletých intelektuálok/ úbohej reality, kde aj pár jedincov dokáže vyplniť prihlášku len pre 500 eurový nákup... Smutné no tak kruto reálne... PS: Sem tam mi nejaký ten parádny koment poriadne zašpiní kuchyňu :-) ()

NeMiQ odpad!

Okrem pár úsmevných komentárov porotcov na adresu hlúpych husičiek a ich periel čo púšťajú z úst je táto relácia len trápne hranie sa na módu a vkusné obliekanie...hnus velebnosti! ()

unclejack odpad!

Jedna pipka vedľa druhej, nakupujú vo veselom rozpoložení a s dobrým pocitom ako straaaaašne obohatili našu televíznu zábavu. ()

TheBrain odpad!

tie slepice sa vôbec nevedia obliecť, nie že by to bolo vôbec podstatné, ale hodnotiť tie šlapky to je moc...a ta bukva co to tam hodnoti... ()

marrrrian odpad!

Každý týždeň jedna téma, každý týždeň päť z veľkej časti vygumovaných dievčat a ich prihriaty stajlista, ktorý má vždy v zálohe nejaký vkusný komentárik o vhodnosti vybraného oblečenia. Každý týždeň zabitý čas pre každého, kto i len prejde okolo TV, na ktorom je z nejakého dôvodu (pokazený ovládač, žiadne iné dostupné stanice,...) zapnutý práve tento program. Maniačky v ňom utratia pomerne veľké peniaze za handry, ktoré im neslušia a nakoniec sa navzájom skritizujú. Na konci týždňa jedna z týchto nádher vyhráva, berie si svoju výhru a spolu s ňou odnáša aj ďalších pár inteligenčných bodov od divákov pri televíznych obrazovkách. Nech sa páči. ()

lukas.barbuscak

Pôvodným (snáď) cieľom tejto showky je pravdepodobne ukázať, ako pekne sa dá obliecť za určitú sumu peňazí a obmedzený čas v slovenskom nákupnom centre. Úplne rozumiem tým, ktorých zaujíma móda/obliekanie, že sa na to občas pozrú, veď je to oddychovka, baby môžu pred telkou hodnotiť, komentovať.. Problémom je, že medzičasom, kým sa daná žienka oblieka, ďalších pár spolusúťažiacich sedí v jej byte, ohovárajú, klebetia, súdia, kritizujú, že človeku je pred tou telkou až trápne. A ešte väčším problémom je, že to možno ľudia pozerajú kvôli tomuto a povedia si, že "ešteže ja taká/ý nie som". Omyl. Jedna hviezda za pekný (počiatočný) nápad. ()

JoeSO

Lidi už neví, co za program by vymysleli, tak vymýšlí blbosti. Tohle je jedna z nich. Banda 5 dopletených bab kupuje hadry... 1 hvězda je za to, že mne to někdy pobaví, když se tam nějaká nula naprosto zesměšní před televizními diváky. ()