Zdánlivě jednoduchý pracovní úkol se promění v děsivou noční můru. Během obhlídky nelegálních restaurací odhalí renomovaný kritik jídla Marcos hrůzy tajného spolku kanibalů. Renomovaný novinář Marcos přijme investigativní pracovní nabídku - podívat se v utajení na zoubek nově vzniklým "nelegálním restauracím" a napsat o nich článek. V rámci svého vyšetřování zjišťuje, že se v jednom z těchto zařízení konají tajná setkání, během nichž si účastníci stolování pochutnávají výměnou za ohromné finanční částky na lidském mase. Co se zpočátku jevilo jako běžná novinářská práce, se nakonec promění v děsivou noční můru, kde nikdo není tím, kým se zdál být. Připravte se na překvapivý a naprosto nečekaný konec! (Cinemax)

goauld

Morální dilema?? Když Vám kručí v břiše a jídlo nikde - i maminka na smrtelné posteli postačí :-) ...když už sarkasmus, tak pořádnej.... Ideální především pro lidi, hledající různé "výzvy". Ono to lidské maso třebas není zas tak špatný ;-) ale vše nakonec záleží na "správném" kuchaři.. Když to udělá -mamlas- , tak i takovou "fajnovku" může posrat tak, že by se z ní i jeden poblil :-))....PS: černý humor mě stále neopouští ;-) nicméně si řikám - co kdybych náhodou šel v noci po pařbě domů a vzbudil bych se v "koupelně"... to už by mě asi ten humor přešel :-) ....a ted vážněji. Nepochybuji o tom, že na lidském mase se daj vydělat slušný peníze..(ono to taky není jen tak "pro každého", navíc -bezpečnost- je zde hnedle 5x na místě. Proto se ani nedivím, že zde bylo dokonce dvojí "jištění" převozu strávníků do této -restaurace-. Bohužel je však skutečnost, že existují na světě tací, kteří se neštítí jak jezení lidského masa, ale navíc i její přípravě (jak správně hostitel poznamenal - je potřeba si jídlo před požitím prohlédnout, abyste věděli do čeho jdete resp. co budete jíst). Mnozí možná budou "namítat" a co ono morální dilema??? A já zas na to a co třeba film Mučedníci (2008) - tam šli ještě kousek dál... Každopádně - pokud by nedošlo k trochu "nelogickému" úletu s tou stříkačkou, tak by celý film asi skončil jinak ;-) ()

lineker

Co se v mládí naučíš ve stáří dokážeš zrealizovat ve slušný kšeft. Krátký nicméně intenzivně působící španělský horůrek, který dokáže díky neděravému scénáři bodovat poměrně reálným a představitelným příběhem o jedné ne zcela typické gastronomické komunitě. ()

mdf

Film,který má velký potenciál a dal by se z něj udělat i solidní krvák,ale tady až na jednu scénu se neděje skoro vúbec nic,takže velké nic.možná se tohohle tématu někdo ujme a natočí fakt solidní film. ()

patho666

Slušná práca s kanibalskou tématikou, žiadne gore orgie, skôr sa to snaží byť real. Síce jednorázovka ale potešilo. ()