Zdánlivě jednoduchý pracovní úkol se promění v děsivou noční můru. Během obhlídky nelegálních restaurací odhalí renomovaný kritik jídla Marcos hrůzy tajného spolku kanibalů. Renomovaný novinář Marcos přijme investigativní pracovní nabídku - podívat se v utajení na zoubek nově vzniklým "nelegálním restauracím" a napsat o nich článek. V rámci svého vyšetřování zjišťuje, že se v jednom z těchto zařízení konají tajná setkání, během nichž si účastníci stolování pochutnávají výměnou za ohromné finanční částky na lidském mase. Co se zpočátku jevilo jako běžná novinářská práce, se nakonec promění v děsivou noční můru, kde nikdo není tím, kým se zdál být. Připravte se na překvapivý a naprosto nečekaný konec! (Cinemax)

Verka13

To že se tohle děje denně tisícům zvířat nikoho nezajímá, ale jakmile to potká místo nich pár lidí, tak se to hrozně řeší. Zvláštní. ()

Flaxik

Marcos Vela mi připomíná děvčátko, kterému chutná pečené kuřátko, ale myslí si, že roste na pultech supermarketů. Ale pak se seznámí s krutou realitou, že se to kuřátko vesele popelilo v kleci 30×30, než mu ufikli ten jeho pípající květáček a vypustili krev, opařili horkou párou, odrbali kartáčema, vykuchali, nožičky usekali a na to konto začne bojovat proti zabíjení kuřátek, možná se z ní stane i vegetariánka. No prostě náš pán chtěl na hostinu, kde budou servírovat španělské ptáčky z opravdových španělů, panenskou svíčkovou z opravdových panen, ale byl mu nějak žinantní způsob obstarávání těch dobrot. Zbytek si shlédněte sami, ale musím uznat, konec nebyl úplně tradiční a potěšil. ()

bourec

Docela pitomost.Už tady někdo psal,ale ani jeden žánr ,uvedenej u filmu nesouhlasí.Čistokrevný drama.Herecky děs,uchylný dost.Jednu hvězdu za slušnej konec a krátkou stopáž.Jinak ztráta času.20%. ()

Rodriguez

Hanibal kanibal by se určitě taky rád najedl. Pěknej španělskej počin, kde zjistíte jak se dostat do lepší společnosti :-D Ať Vám chutná. 50% ()

dubinak

To je vždycky super pocit, kdyý narazím na film, který je svým námětem a scénářem osvěžující a neviděný. Atraktivní luxusní restaurační zařízení přispívají k zážitku pozitivně hlavně díky tomu, že vám film nepřipadá levný a ještě ke všemu je hlavně velmi dobře napsaný a postavy nejsou jen duté skořápky. Jak je tu několikrát zmíněno, krve a brutality se tolik nedočkáte, ale o to víc jsou Omnívoros atmosferičtější. Tento snímek mě neštval vážně v ničem, takže nevidim důvod, proč tomu ty čtyři nedat. ()

Nivenx

Španělům horory jdou. Film je zvláštně pojatý a svým způsobem originální. Vše se sází na pomalejší tempo a tíživou atmosféru, kdy se divák s hlavním hrdinou docela sžuje. Bohužel k dokonalosti chybí málo. To je rozhodně gore, které tu moc není a moc drastických scén se neukáže. To je veliká škoda, jelikož film si je zasloužil a těšil jsem se na ně. Jinak spokojenost a pokud vznikne druhý díl, tak zachovejte atmosféru a dodejte scény a bude to ode mě rozhodně za víc. 55% ()

mo cuishle

No ja nevim..nevyužitý potenciál. Neslaný, nemastný...Divný konec. Spíš bych čekala že v tom bude pokračovat on a nebo "vyšinutej Noid". Každopádně potlesk za herecké výkony uvězněných... Jinak Mario de la Rosa je teda sexoš :) Celkem 55%. ()

ecceHOMMO

Nie až tak výrazné (pre hororových fanúšikov), ale rozhodne dostatočne pochmúrne(pre bežných ne-kanibalistických divákov). ()

PabloFuentes

Určitě se z toho dalo vytěžit víc, ale na druhou stranu to v člověku vyvolává otázky - byl bych schopný se toho zúčastnit? Obávám se, že v situaci, ve které byl hrdina, už z toho ven nešlo. Nicméně tohle finále jsem nečekal. Je zde i možnost druhého dílu, ale raději už bych se v tom nenimral. Někdy je prostě lepší nechat některé věci ležet na talíři. ()

Tereszka33

Tak tohle mě opravdu bavilo. Bez zábran bez soudnosti. Skvělé zpracování pojetí kanibalismu v moderní formě civilizace. Napínavé okamžiky, tady jsem se rozhodně nenudila. ()

bizz_mjc

Prosto explicitních záběrů a gore, žádný kulinářský Hostel. Dle části zdejších komentářů očekávání nenaplněna, atmosféru bych si predstavil hustší a vzhledem k ději věřím, že to vskutku bylo možno. Ovšem zpracování výtečné, které mě opět přivádí na otázku "v čem jsou Španělé lepší filmaři než ti naši?" ()

ghatos

Chutná kanibalská jednohubka. Není to žádné krvavé inferno, chce to jen otevřít mysl a žaludek nové zkušenosti ;) . 60%. PS-zajímavosti: 1) Máte chuť na barbecue? Oblíbené americké opékání masa nazývané barbecue se pomalu prosazuje i u nás. Možná vás přejde chuť, když se dozvíte, že původně se jednalo o karibský rituál „barbacoa“, při kterém se nad ohněm ze syrového dřeva opékal válečný zajatec. 2) Lidské maso je lepší než vepřové nebo drůbeží. Děti chutnají jako ryby, mají jemné maso. 3) Velice specifickou nemocí, kterou trpěli příslušníci kmene Fore na Nové Guineji, je kuru. Kuru objevil syn slovenského vystěhovalce Carleton Gajdusek, který zkoumal mozky obětí nemoci dovezené z Nové Guineje a infikoval jimi pokusné šimpanze. Za svůj objev dokonce obdržel v roce 1976 Nobelovu cenu, později se však jeho teorie o tom, že kuru je virového původu, ukázala podle vědců jako chybná. Jde totiž zřejmě o prionové onemocnění, přičemž prion je infekční bílkovina, která se běžně vyskytuje v savčí mozkové tkáni. Nemoc se u členů kmene začala projevovat v důsledku kanibalismu. Foreové totiž prokazovali zemřelému úctu rituálem, při kterém nechali nebožtíka uzrát a pak jej naporcovali a uvařili. Rozdělování částí těla bylo řízeno velice přísnými pravidly, přičemž ženy většinou dostaly mozek, a proto na onemocnění umíraly častěji než muži. Mezi první příznaky patřily závratě a chvilková slabost, s nástupem nemoci se začaly projevovat úporné bolesti hlavy, křeče v nohou a nezvládnutelný třas (odtud přívlastek "smějící"). Muži většinou boj se zákeřnou nemocí brzy vzdali a přestali jíst nebo se zabili jiným způsobem. Ženy vydržely častěji až do posledního dechu. ()

Disease

Netušil jsem, že kanibalský horror jde natočit bez explicitních nechuťáren a postavit ho na atmosféře. A ono jo! ()

Arnyfe

Pokud patříte mezi gurmány a rádi chodíte na různá gastronomická tajná setkání, kde servírují například japonské pochoutky typu Fugu, což je ryba, která se speciálně připravuje podle nejpřísnějších kritérií, jelikož obsahuje jednu z nejjedovatějších látek. Náhodou se k vám dostane pozvánka pro vybranou společnost, kde si můžete dopřát vydatné lidské maso, tak proč toho nevyužít? Španělský kritik a gastronomický recenzent Marcos Vela se snaží dozvědět něco více a dostane se mezi tuto sortu lidí, kteří nepohrdnou nad pořádným flákem masa. Dokonce vám Pán domu ukáže co budete mít k večernímu meníčku. Marcosovi to však nejde po chuti a svým způsobem přijde celkem na originální řešení jak se vypořádat s touto prazvláštní společností jedlíků. Jaké si to uděláte, takové to máte! ()

Silviaxx

Kanibalizmus je pre mňa vrámci hororu asi to najzaujímavejšie, čo môže byť. Škoda, že sa tejto tématike nevenuje väčšia pozornosť, hoci uznávam, že je to poriadne nechutné, ale na druhej strane parádne fascinujúce. Zo súčasnosti si na takúto tému spomínam už iba na We are what we are, a preto som vďačná aj za Omnívoros. V niektorých pasážach to bolo skôr nelogickejšie, zháňanie potravy nebolo bohvieako prepracované a príprava kulinárskeho prekvapenia mohla byť vyobrazená aspoň o trochu viac, ale aj tak finálny efekt priniesol presne to, čo mal. K dobru sa pridáva samozrejme aj fakt, že sa jedná o španielskú produkciu. ()

Hernycztek

Zajímalo by mě, kde tyhle herce vyhrabali, né že by to nezahráli dobře, ale já měl za to, že jsou Španělé trochu víc hezčí. Tady těm asi Bůh moc krásy nenadělil a všiml si toho i režisér, protože nám každá žena ve filmu ukazuje prsa, aby jsme se jí nemuseli dívat do očí. Hlavní hrdina měl naopak charisma až moc, protože s ním by šla každá. To mi ale nakonec vůbec nevadilo, protože samotný nápad, natočit film o ''vyšší šlechtě'', která unese náhodného člověka na ulici, a pak ho sežere, je fantastický a hlavně dobře provedený. Pan šéfkuchař byl hezky ''oslizlej'' a role mu sedla. Ke svým obětem se choval jako ke zvířatům a nešetřil fackami za neposlušnost, tomu jsem se i zasmál. Když seděli u stolu a Marcos měl zažít své ''poprvé'' sevřel se mi žaludek. Gore bylo bohužel pomálu, a to filmu nejvíc ubližuje. Ale vyzdvihnout se musí konec, ten mě potěšil a neměl chybu. Když to sečtu, tak negativní věc na tomhle filmu, je jen absence gore, ale to je bohužel to nejdůležitější a jedna hvězda musí pryč. ()

Game90

Vychýrený kritik jedla pri svojich potulkách po tajných reštauráciách pričuchne do klubu kde hlavnou pochúťkou je ľudské mäso....príjemný španielsky počin, menej krvi, ale určite stojí za pozornosť....*** ()

Luk Skywalker

Tempem i zpracováním mi to připomíná jiný španělský film (který nebyl, ale o úplně něčem jiném). Vzhledem k zařazení filmu jsem čekal úplně jinou filmařinu, tohle bych označil za drama mixnuté s prvky thrilleru. Ale film není špatný a název je přesný a výstižný - všežravci. ()

Junys

Marco Vela je známým kritikem který pracuje na volné noze. Slečna z knihového vydavatelství mu nabídne, aby napsal knihu o tajných restauracích. - Je tam sice pár záběrů, ale nic moc čekal jsem více. Příběh zajímavý ale mě moc nezaujal. Prostředí normálka. Za mě 35% ()

Rathalos

No cakal som nejake nechutne gore efekty,ale nedockal som,viac menej neukazali v tomto filme nic,nejake hole tela,stipka krvi a to bolo vsetko,ale velmi sa mi pacil koniec,ten bol super,ako ich dostal,slabsi horor o kanibaloch,skor je to o zamysleni sa nad tym,ze nieco take vobec este existuje,3 hviezdicky aspon za snahu...:-) ()