Zdánlivě jednoduchý pracovní úkol se promění v děsivou noční můru. Během obhlídky nelegálních restaurací odhalí renomovaný kritik jídla Marcos hrůzy tajného spolku kanibalů. Renomovaný novinář Marcos přijme investigativní pracovní nabídku - podívat se v utajení na zoubek nově vzniklým "nelegálním restauracím" a napsat o nich článek. V rámci svého vyšetřování zjišťuje, že se v jednom z těchto zařízení konají tajná setkání, během nichž si účastníci stolování pochutnávají výměnou za ohromné finanční částky na lidském mase. Co se zpočátku jevilo jako běžná novinářská práce, se nakonec promění v děsivou noční můru, kde nikdo není tím, kým se zdál být. Připravte se na překvapivý a naprosto nečekaný konec! (Cinemax)

Kingjiri

Sází se víc na atmosféru než na vyloženě hororový (resp. krvavý) scény, což mi vyhovovalo a ve výsledku jde o lehce hororovej thriller. Začátek se scénama z různejch "nelegálních restaurací" občas zanudí, ale jakmile se Marcos vydá po stopách kanibalskýho spolku, nabere děj na obrátkách. Místní kanibalové nejsou žádný vidláci, nýbrž zámožný lidi, což je v rámci žánru příjemná změna. Hutnou atmosféru dotváří slušný záporácký charsima řezníka "nemluvy" i vedoucí kanibalskýho spolku, zajímavej hudební doprovod nebo vcelku uvěřitelnej příběh (tzn. proč by se tohle nemohlo stát ve skutečnosti?). Za nečekaně pozitivní dojem z projekce a scény s odhalenýma vnadnýma ženskýma čtvrtá slabší hvězda. ()

TomStrom

Aneb dobrou chuť, pokud právě obědváte. Ale já na to fakt koukal u oběda. Naštěstí jsem tedy měl dojezeno ještě předtím, než začaly opravdu šťavnaté a vypečené scény, ale ani tak to nebyla zrovna dobrá kombinace. Asi jako když steak z argentinské svíčkové zapíjíte Okenou. Co napsat k filmu samotnému? Je to děs, pohodu Vánoc to moc nepodtrhne, ale na jedno zkouknutí se to dá přežít, budeme-li na ten film nahlížet jako na průměrný thriller s nadprůměrně šokující a děsivou zápletkou. ()

MIRAS133

No nevím, jestli by jim to ve skutečnosti tak dlouho procházelo žrát lidi, ještě navíc když je loví takovej tupec jako v tomhle filmu :D Avšak musím říct, že v řezničině se celkem vyzná ... nechtěl bych aby mě někdo polil od hlavy k patě vařící vodou a pak mě začal holit ... Dát si však takové plecko z mrtvé studentky, za tolik peněz? To si radši zajdu do Tesca na bagetu :D Námět byl však zajímavý a dobře to dopadlo ... spolek bohatých kanibalů přišel na buben díky malé Japonské rybičce a díky hloupému řezníčkovi a poslední scéně ve filmu se můžeme těšit na další pokračování? 3* ()

TSZ

Slátanina, které slouží ke cti, že netrvá příliš dlouho. Děj se bez jakéhokoliv logického opodstatnění ubírá směrem, který si přeje tvůrce a herecké výkony rozhodně nejsou oporou. Místy zajímavá hudba a celkem nečekaný závěr, jinak čisté zlo, které by možná mohlo zabodovat na některých festivalech evropských pokusů o thriller. ()

markyzgero

nadějná věc, která kdyby byla natočená v dánsku, stane se kultem. ona je však točená ve španělsku...a je nabubřelým nesmyslem. ()

Homerking

Uznávaný restaurační kritik Marcus příjme pracovní nabídku týkající se průzkumu "undergroundových" restaurací, během svého pátrání narazí na spolek zámožných labužníků do kterého se mu podaří proniknout, brzy zjišťuje že tito podivní snobové pořádají utajené akce při kterých si za ohromné sumy pochutnávají na lidském mase. /// Hodně pomalý a bohužel trochu nudný kanibalistický thriller sázející spíž na tíživou atmosféru, označení horor zde moc nesedí, až na pár scén zde není téměř žádné násili takže nečekejte porcování lidských těl ani hektolitry krve. Co se týče herců žádná sláva, některé postavy byly dost nesympatické. Lepší průměr, hvězda navíc za skvělý námět. ()

MartinTerran

Poměrně zajímavý film o gastronomickém undergroundu. Tempo filmu je, i přes krátkou stopáž filmu, pomalé, ale zde jde o příběh a morální dilema, které Marcos ve filmu řeší. Příběh ve filmu může vést k zamyšlení kam až může vést lidská zvědavost a touha zkusit něco nového či zakázaného. A hlavně proč?! A také proč ne?! Označení horor v tomto případě rozhodně není na místě, jelikož se ve filmu nevyskytují žádné brutální scény ani zde není hororová atmosféra. Hodnocení: 75/100. ()

intro

Omnívoros mě moc nezaujal. Většinou se mi Španělská tvorba líbí, ale tady prostě ne. A rozhodně tohle není horor. Dávám 30%. ()

XXXXXXXX

Znáte tu situaci, když v baráku lednice zeje prázdnotou, na stole ve špinavém nádobí zasychá plíseň a jediná další věc, které by se teoreticky dala sežrat, je vaše umírající matka? Ústřední kanibal Dumas očividně ano. A tak si vesele pořádá kanibalistické večírky pro vybrané publikum. Bohužel jde ale jen o další rádoby kontroverzní horror, kterému schází to hlavní a to je tempo. Dále jsem se v těch všech brunetách solidně ztrácel. Závěrečné finále a podmanivá hudba, ale mé hodnocenní přece jenom trochu zlepšily. ()

elanista1

Pozeratelny horor, ktory mal potencial na vyzivnejsie gore, nakoniec tu vela krvi ani nevidime, ide skor o znepokojive momenty a hranie sa s psychikou, a lá co by som asi tak robil na jeho mieste, no rozmyslat o tom v pohodli domova je trocha ine. Z hercov stoji za zmienku Marta Flich, a radsej ani nenapisem koho mi pripomina. ()

tatka

Nikdy ma neľakali gore scény v žiadnych hororoch, čvachtanie krvi, mľaskanie pri obhrýzaní femuru, prípadne vyjedanie mozgu z lebky. To je ako žrať v staničnej reštike na stojáka guláš pri okydanom stole. Toto bola lahôdka, naservírovaná na bielom porceláne na bielom obruse v prvotriednom podniku. Mňammňam. Len prečo názov Omnivoros - všežravci, keď jedli hlavne ľudské mäsíčko? ()

pájap

pěkný kanibal horor....múže se to stát ?? asi jo....nemyslíte ?????livingdeade pokud nechápeš proč je film do 18 let nepřístupný nechtěl bych ti svěřit děti..... ()