Reklama

Reklama

Rozluštěné poklady

(seriál)
  • Česko Rozluštění pokladu (více)

Série(7) / Epizody(44)

Obsahy(1)

S pomocou najnovších vedeckých technológií sa vám autori tejto série pokúsia priblížiť a odhaliť tajomstvá, ukryté po stáročia, či tisícročia, Tajomstvá pokladov, objektov, budov, ktoré sa dodnes archeológom nepodarilo rozlúštiť. Autori filmu sa vybrali za odkrývaním tajomstiev pokladov spolu so serióznymi bádfateľmi: archeológmi, historikmi, vedcami a pri hľadaní odpovedí nenechali nepovšimnutý žiaden detail. (STV)

(více)

Recenze (7)

otík 

všechny recenze uživatele

Viděn díl Manželka Ježíše Krista. Velký humbuk vznikl kolem papyru, který odhaluje, že Ježíš Kristus mohl být ženatý s Marie Magdalskou. Tři vědci, kteří papyrus zkoumali, věří jeho pravosti, další se vyjadřují, že je to jasný falsifikát. Je mi to srdečně úplně jedno, důležitá je víra a ne to, zda byl či nebyl Ježíš ženatý. Poutavě vyprávěný dokument. Hudba: Lou Pomanti ()

Reklama

sator odpad!

všechny recenze uživatele

Hlavním smyslem pořadu je vše demýtizovat a přesvědčit diváka že všemu rozumíme ...nejsou žádné otázky, jen odpovědi a ty je třeba vtlouci do hlav......je třeba kopat do posledního dechu za mrtvé paradigma současné vědy... Viděl Tajemství Petry... ()

mcleod 

všechny recenze uživatele

Díl Manželka Ježíše Krista (na ČT Ježíšova žena?): Zajímavý, ale trochu bulvárně zpracovaný dokument. Představuje sice méně známé historické křesťanské dokumenty, jako je evangelium Filipovo nebo Máří Magdaleny, a přichází se zajímavou myšlenkou významného postavení Máří Magdaleny mezi Ježíšovými apoštoly (které by šlo přirovnat ke vztahu sv. Františka z Assisi a sv. Kláry)... ale bulvární rovina plná nepodložených, ale o to silnějších závěrů o Ježíšově manželství a sice v principu hezká, ale bohužel až příliš genderově vnucovaná rovina o roli žen mezi prvními křesťany hodně ničila celkový dojem. ()

Galerie (349)

Reklama

Reklama