The Demented

Trailer

Šestica priateľov z Baton Rouge v Louisiane sa rozhodla prežiť víkend u jedného z nich. Spočiatku  to vyzerá, že ich čaká úžasný víkend. Ale to len dovtedy, kým k nim nedorazí chýr o akútnej teroristickej hrozbe. Krátko nato preletí nad ich hlavami akýsi objekt a vybuchne za obzorom. Chvíľku sa nič nedeje, ale to je iba ticho pred búrkou. Pohroma na seba nenechá dlho čakať; obyvatelia neďalekého mestečka sa totiž nakazili smrteľným vírusom a ich kroky vedú smerom k nič netušiacim zábavychtivým dovolenkárom. (beso74)

Trailer

Mythago

Jo, dementní to teda bylo. Ale tvůrci si jednoznačně zaslouží uznání - chce to být asi hodně zručný, když v úmyslu natočit vážný a kvalitní film vznikne takováhle debilita. Na začátku trošku vody, dobrovolný sebevražedný atentátník na létajícím koberci považovaný za ufo, pes, kterému z huby odletuje digitální něco. Nakonec bylo stejně nejzáživnější pozorovat rozšiřující se skvrnu potu na tričku toho homofobního zastánce homosexuálů. A taky ta hudba ze začátku byla poměrně dobrá. Někdo mě možná bude považovat za nenažraného, ale mě to prostě nestačilo. ()

Ghostface2

Demented, the je špatné, nudné, hloupé a nehorázně trapné béčko. Postavy jsou nesympatické, takže jsem žádné nefandil aby přežila, scénář je příšerný, Herci jsou špatní a kamera je divná. Hlavní hrdinka se mi nelíbila. Docela mě potěšil odkaz na hororovou sérii Final Destination. Film ale jinak nemá vůbec co nabídnout zajímavého a do subžánru nepřináší vůbec nic nového. Vlastně jediným plusem filmu je ten odkaz na Final destination a proto dávám filmu aspon jednu hvězdu. ()

kaylin

Co se pochopit nedá, to je scenáristická neobratnost. Nejprve v tom smyslu, že Christopher Roosevelt naprosto netušil, jak udělat úvodní část zajímavou, v jeho případě by pomohla snad jen prsa, a místo toho nás ubíjí naprosto prázdnými kecy s postavami, které nás zajímají asi jako problémy v Americe. Pak nás pěkně povodí z místa na místo a snaží se nám říct, že tohle vlastně bude naprosto boží, což samozřejmě není. Po chvilkové akci, kde svou roli hrají i digitální psí sliny, se na scénu vrací všudypřítomná nuda. ()

Silviaxx

No už tu naozaj boli aj lepšie kúsky. Prvá polhodinka ma veľmi nenadchla, ale po nej sa to celkom slušne začalo rozbiehať. Obraz nakazeného psa bol doslova smiešny, tak ma potešilo, že tvorcovia psov ponechali psami a už sa venovali len ľudským nakazeným. Po tejto stránke celkom fajn, niekoľkokrát film uvádza diváka do príjemného napätia a očakávania ako to dopadne. Pôsobí to celé pomerne akčne, stále je čo robiť, divák sa nenudí, pretože postavy vkuse prchajú. Som tak trochu na vážkach, keďže The demented v mnohých momentoch vyzerá celkom fajn a vzápätí mi tento dojem dokáže dosť narušiť, nehovoriac o závere filmu, ktorý bol fakt dementný. Nebudem sa v tom však zbytočne rýpať, tak teda 2*. ()

Morholt

Kdosi bombarduje americkej vidlákov kdesi na Jihu biologickou zbraní a jakousi náhodou se stane, že zásah spadem přežije pětice nesympatickej fracků a jeden černoch, kterej se chová jako debil o dvě třídy větší, než všichni ostatní. není pak divu, že když nastoupěj mizerně namaskovaný zombie, člověk fandí právě jim. Naprostá žánrová zbytečnost plná nesympatickej kopyt s mizivejma hereckejma schopnostma. 10% ()

• Keď hlavní hrdinovia utekajú okolo kina, je na ňom možné zbadať nápis premiéry filmu "Final Destination 6", čo je odkaz na filmovú sériu Nezvratný osud (v origináli Final Destination), ktorá mala v čase nakrúcania i uvedenia filmu iba päť častí. (Déé X Géé)