Bulvár (festivalový název)

Angela Messina

Kostýmy:

Carlos Rosario
  • gootik

Vůbec nepochybuji, že se najdou cinefilní masochisté, kteří se na tohle podívají do konce a ještě to budou nazývat vymazlenou žánrovkou oslavující již mrtvého velikána. Ale pro kohokoli při smyslech kdo neběhá s veverčími zombiemi... ruce pryč!! Chraňte si svůj svět, protože tohle je naprostý nesmysl.(2.3.2016)

Máme oddělené pokoje, oddělené ložnice, oddělené životy. Víc oddělení už být nemůžeme. Herecký koncert Robina Williamse. Zároveň je to film o generaci těch, kteří nemohli nebo nedokázali být těmi, kým ve skutečnosti jsou. Nolan je člověk, který se stává obětí sebe sama, svého vlastního života, utopeného ve lžích a přetvářkách. Zároveň je to ale člověk, který má alespoň teď, v šedesáti, dostatek odvahy na to, aby vystoupil ze svého stínu a začal konečně žít tak, jak si celý život představoval. Aby nalezl sebe, musí ztratit druhé. A o tom ten film je. #Mezipatra 2015(8.11.2015)

Bulvár určitě není komedie,ale to asi dojde každému kdo si přečte ,že je to drama .-)))No ,celý film se vám snaží ukázat jaké to je prozřít už v pokročilém věku co se sexuální orientace týká.Film mi ničím výjímečným v hlavě nezůstal až na to,že jakož to jeden z posledních filmu Robina Wiliamse ,co by skvělého herce to ve vás zanechá smutný dojem.Za mě celkově 65% a tři hvězdy.(26.12.2015)

Jedno z najväčších filmových očakávaní tohto roku nakoľko ide o posledný film, kde máme v hlavnej role nezabudnuteľného Robina Williamsa. Musím skonštatovať, že nejde o jeho najlepší filmový počin, no rozhodne je povinnosť pre jeho fanúšikov a myslím si, že aj pre ľudí, ktorí majú radi trošku náročnejšie filmy. Myslím si, že myšlienky, ktoré chce zanechať sú dobré, len sú možno predstavené v príbehu, ktorý nemusí sadnúť úplne každému. V prvom rade ale pochválim hudbu, ktorá je vo filme úplne fantastická a rovnako aj Williamsov výkon. Myslím si, že tento človek dokázal dať srdce v každom filme a je to vidno i tu. Myslím si, že mnohé rozhodnutia jeho postavy plynú najmä z faktu, že nikdy nemal deti a chcel Leovi byť viac otcom než milencom. A možno v tom hral aj fakt, že jeho vlastný otec zomieral a mal pocit, že potrebuje pomôcť niekomu inému, kto by mu mohol byť synom. Mám veľmi rád záverečný dialóg medzi Nolanom a Joy, v ktorom je obrovská dávka emócií, no možno by filmu pomohlo, keby nebol tak veľmi smutný. Možno sa občas mohol trošku jemne odľahčiť nejakým WIlliamovským humorom, ktorý vo filme nie je síce nutný, ale mohol aspoň občas trošku vyčistiť vo filme vzduch. Myslím si ale, že myšlienky sú dobre stvárnené a som rozhodne rád, že som Boulevard videl. Film ma rozhodne nesklamal. Hodnotenie: B(23.8.2015)

• Stanislaus

Bulvár má celkem dobrý námět a disponuje skvělým hereckým obsazením v podobě Robina Williamse a Kathy Baker, nicméně se nemohu zbavit všudypřítomného pocitu emocionální prázdnoty, jež na mě během celého filmu sálala. Hlavní postava objevuje v pozdním věku zakoutí své sexuality, potýká se s dlouhotrvající manželskou krizí, řeší problémy v práci a navštěvuje pomalu umírajícího otce v nemocnici - při výčtu to zní velice lákavě, avšak celé to působí příliš povrchně, místy až nudně, což opravdu zamrzí, jelikož zde byl cítit velký potenciál. Nejpůsobivější scénou byla závěrečná konfrontace mezi Nolanem a jeho ženou, zbytek byl spíše takový nemastný neslaný.(24.10.2019)