Reklama

Reklama

Sázka na život

Trailer

VOD (1)

Hazardní hráč je vtažen do života peněz a moci, ale rychle si uvědomí, že se stal součástí systému, který by ho mohl stát  život... Jack (George Eads) je profesionální pokerový hráč, který se zaplete s podsvětím poté, co přijme sázku od gamblera Duffyho (Stephen Lang). Ten nešťastnou náhodou přijde o život. A tak, aby chránil svou rodinu a sebe, musí Jack přelstít Duffyho bratra Lewise (Ted Levine) a jeho intrikánskou manželku May (AnnaLynne McCord). Oba se ho snaží donutit, aby zavraždil toho druhého. Jack hledá pomoc u Paulieho Trunkse (Steven Seagal), lichváře, kterému jde o to shromáždit Jackovy pokerové dluhy a chránit svou investici. Jack se musí naučit hrát chytřeji, aby byl krok před ostatními. (TV JOJ)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (25)

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Znáte ty filmy, u kterých se často píše že by na odvyprávění příběhu stačila třeba půlhodinka? Tak tohle se tady děje naprosto doslovně. Protože 1/3 záběrů jsou flashbacky a 1/3 jsou zpomalované záběry. Občas jsem jen s úžasem koukal nad úmysly Justina Steela. Steven zde opravdu vlastně nehraje a hlavní postava je docela dřevák. 20% ()

mzss1 

všechny recenze uživatele

|13%| What the fuck ? Tak jako nevím, ale mě to přišlo jako úplná nudná blbost. Děj to snad ani nemá. Vše tak pozvolně a líně ubíhá a na to, že má tak krátkou stopáž tak jsem se nudil příšerně. Něco se tu občas děje – něco co pozornost udrží, ale tak na pár minut. Pak se tu aspon objeví dva herci: Steven Seagal a Vinnie Jones. No, moc se teda nepředvedou. Seagal za stolem něco moudrého povídá a Vinnie Jones se také moc nepředvede. O nějaké akci tu už vůbec nemůžem mluvit. A jako thriller ? Také nic extra. Hudba v normálu. Odpad jsem teda nedal, ty dávám málokdy, ale moc k tomu nechybělo – bylo to na hraně. Já vím, že je tohle strašný nízkorozpočták, ale neříkejte mi, že by se to nedalo vylepšit ? Nemělo to nějakou velkou ultrachybu, takže proto ta nejslabší možná 1 hvězda u mě. No, nikdy víc, nudil jsem se dost, příště už budu sázet odpady. Proč já jsem tak hodný. No nic, už tu nebudu dál nadávat, béčka mám rád, ale tohle mě ničilo. ()

Reklama

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Ale copak se stalo milý Šotku? Tebe nasralo, že Stývn mámrádburgery sádelník se tu jenom mihnul? Stejně jako Vinej Jonesák? Tak to se dalo čekat. Jinak to je řádná porce filmových ejakulátů o akční scény ani bitky tu nezavadíte, ale je to občas prča. Pobavili mě úvodní titulky jak z nějaký Bondovky a je fajn, že Sumista Seagal tu konečně zase vystupuje bez bradky a nevypadá tudíž jako totální čůrák. No jak málo stačí ke štěstí. Sádlo aspoň na konci naběhne ve vojenských hadrech a sejme padoucha. Asi nemám ten správnej odjebávací den.25% ()

DEXTER099 

všechny recenze uživatele

Tak je tu nová Seagalovka (tak jsem k tomu přistoupil),ale není tomu tak,protože Steven je tu asi 3-5 minut a to ještě přeháním.Jinak nevím jak vám a jestli jsem sám,ale mě ten film respektive scénář přišel snad nedopsaný nebo minimálně padesátkrát předělávání...pomalu bez příběhu kde přes půl filmu čekáte co z toho zase vyleze a ono v podstatě nic neboť to zůstalo někde schovaný.A ta vábnička v podobě účasti Stevena nebo Vinnieho Jonesa aby film přiláká alespoň pár diváku už je taky celkem trapný.Jediné pozitivum nebo dvě jsou docela pohodový výkon George Eadse z Kriminálky LA a pak pohled na některý ženský těla,ale to je vše.Takže sečteno podtrženo za mě 40 % a dvě hvězdy. ()

maverick10 

všechny recenze uživatele

Zalesacky kotlik beckovejch plodin s primesi spatneho vtipu, nudy, kvetinove kosile Stevena Seagala a opravdu velike snahy natocit film, ktery by byl smesici inteligentniho thrilleru. No smula, protoze nam mali pihovati skautici v kotliku filmove zabavy pripravili pouze hloupy, nudny a nezazivny blabol o looserovi ve srackach, ktery se ve srackach topil cely film a pak proste jen tak odjel. Wow no pááni, to je namet jako hovado, nenatocime o tom nahodou film!!!! A ne sorry uz tu nejakej takovej je,jmenuje se nejak fakt dementne Gutshit Street .. Stejt... Strejt...Strejda.... už fakt nevim! ()

Galerie (14)

Zajímavosti (1)

  • Ve filmu se objeví i někteří profesionální zápasníci MMA, konkrétně bývalý dvojnásobný šampion v těžké váze UFC Frank Mir, dále Maurice Smith a Angelo Antuna. (The Viper)

Reklama

Reklama