Šťastné a veselé

Joe Swanberg

Joe Swanberg

Ben Richardson
  • Carcooli

Větší nudu jsem už dlouho nezažila, a to jsem se tomu vážně snažila dát šanci. Bohužel jsem byla nucena přetáčet, protože dialogy typu "ty jsi skvělá" "i ty jsi skvělá" "mám tě ráda" "i já tě mám ráda" asi 100x dokola už byly prostě na palici. Od začátku mě štvala i blbě zvolená kamera. Nechápu, čím by tohle mohlo někoho zaujmout tak, aby dal 5*? Možná to je můj problém - absolutně totiž nevidím nic přitažlivého na Anně Kendrick.(13.11.2017)

• Bblondie

Nevím, co bylo na tomto filmu komediálního. Dodívala jsem se sice do konce, ale dělala jsem u toho milion jiných věcí. Pustila jsem si ho hlavně kvůli Anně, ale celkově jsem dost zklamaná. Čekala jsem alespoň trochu vtipný film, když je v popisu komedie, a co jsem dostala bylo poměrně nudné drama bez výraznější zápletky.(7.1.2015)

Swanberg je fajn. Točí si pořád to samé, indie bez výrazného dramatického oblouku a v mluvě se zadrhávající postavy, ale tentokrát mi to sedlo o něco víc než velmi chválení Kámoši až na dno lahve. Hlavně premisa o nezodpovědné ségře (Anna Kendrick tu je za větší rošťandu než obvykle a hodně se mi líbila) co se vecpe po rozchodu k bráchovi do domu k jeho rodině mi je dost blízká a spousta autentických situací ze života potěší. A radost pohledět na to bydlení, hned bych se v tom basementu u Anny uhnízdil. 7/10 -- Takže dávám sympaťáku Swanbergovi povolení točit dál to samý a koukám, že příště to bude s větším počtem známých jmen, tak jsem zvědavý.(12.7.2014)

• Icefist

To máte takhle snímek, ve kterém se nic moc neděje a vy jste plni očekávání, kdy se konečně něco stane. Protože prostě musí, ne? No tak zde je ukázka, že nemusí. Respektive jedna taková událost tu je, jenže tu nepovažuji za něco zlomového. Tudíž z mého pohledu prostě jen sledujete film, ve kterém se nestane vůbec nic. Myslíte, že by vás to mohlo bavit? Možná jo. Já kompletní stopáž vydržel jen kvůli tomu, že zbožňuju Annu Kendrick. 40 % Oblíbená část- "Umíš říct průšvih?"(5.12.2014)

• Fanita

Veľmi suchopádny snímok s trápnymi nezaujímavými dialógmi..veľmi pomalým tempom, čudnými charaktermi, prázdnym príbehom, skoro žiadny dejom. Veľká strata času...Stále som nejak nepochopila, prečo takéto filmy vôbec točia. Nazvú to "indie" film a mne sa pomaličky začína spájať "indie" so " zlý"...Dúfam, že sa to do budúcna zmení...(22.7.2014)

• - Herci dostali během filmování "volnou ruku" a dialogy ve filmu jsou proto z velké části improvizované. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v americkém státě Illinois ve městě Chicago. (Terva)