Reklama

Reklama

Šťastné a veselé

  • USA Happy Christmas (více)
Trailer

Po rozchodu se Jenny nastěhuje ke svému bratrovi, který žije se synkem a manželkou Kelly. Začínající spisovatelka Kelly si díky nové spolubydlící uvědomí, že z dosavadního vývoje jejího života, kariéry i vztahů pramení veškeré její štěstí. Začínající spisovatelka Kelly žije se svým manželem, filmovým režisérem Jeffem, a jejich dvouletým synkem poklidným životem v Chicagu. Když se k nim však nastěhuje Jeffova nezodpovědná mladší sestra Jenny, která se právě rozešla se svým chlapcem, všechno se změní. Jenny naváže pochybnou známost s hlídačem dětí a dealerem trávy Kevinem. Společně s kamarádem Carsonem se dívka stává hybatelkou změn v životě Kelly, jejíž kariéra i manželství se začínají ubírat zcela novými směry. Jsou však tyto změny skutečně žádoucí? (HBO Europe)

(více)

Videa (3)

Trailer

Recenze (31)

Icefist 

všechny recenze uživatele

To máte takhle snímek, ve kterém se nic moc neděje a vy jste plni očekávání, kdy se konečně něco stane. Protože prostě musí, ne? No tak zde je ukázka, že nemusí. Respektive jedna taková událost tu je, jenže tu nepovažuji za něco zlomového. Tudíž z mého pohledu prostě jen sledujete film, ve kterém se nestane vůbec nic. Myslíte, že by vás to mohlo bavit? Možná jo. Já kompletní stopáž vydržel jen kvůli tomu, že zbožňuju Annu Kendrick. 40 % Oblíbená část- "Umíš říct průšvih?" ()

klerik 

všechny recenze uživatele

Film zo života. Možno až príliš. Tam kde Apatow, Smith či Stoller dokážu vložiť niečo netradičné (dramatické), tu môžme akýkoľvek konflikt len tušiť na pozadí. Film je natočení jednoducho, čo mu dáva určitý artový nádych. Na mňa pôsobil príjemne, aj keď si uvedomujem, že hlavne vedľajšie postavy boli trochu slabo nahodené. JEFF, KTORÝ ŽIJE S MAMOU bol podobne obyčajný, ale o trochu zaujímavejší... ()

Reklama

Fanita 

všechny recenze uživatele

Veľmi suchopádny snímok s trápnymi nezaujímavými dialógmi..veľmi pomalým tempom, čudnými charaktermi, prázdnym príbehom, skoro žiadny dejom. Veľká strata času...Stále som nejak nepochopila, prečo takéto filmy vôbec točia. Nazvú to "indie" film a mne sa pomaličky začína spájať "indie" so " zlý"...Dúfam, že sa to do budúcna zmení... ()

Rob Roy 

všechny recenze uživatele

Swanberg je fajn. Točí si pořád to samé, indie bez výrazného dramatického oblouku a v mluvě se zadrhávající postavy, ale tentokrát mi to sedlo o něco víc než velmi chválení Kámoši až na dno lahve. Hlavně premisa o nezodpovědné ségře (Anna Kendrick tu je za větší rošťandu než obvykle a hodně se mi líbila) co se vecpe po rozchodu k bráchovi do domu k jeho rodině mi je dost blízká a spousta autentických situací ze života potěší. A radost pohledět na to bydlení, hned bych se v tom basementu u Anny uhnízdil. 7/10 -- Takže dávám sympaťáku Swanbergovi povolení točit dál to samý a koukám, že příště to bude s větším počtem známých jmen, tak jsem zvědavý. ()

Streeper odpad!

všechny recenze uživatele

Nejdelších, nejnudnějších a nejotravnějších 79 minut mého života. Nezachraňuje to ani Anna Kendrick, ta jakoby tady ukázala, jak se nemá správně hrát. Strašný film. S Vánocemi to kromě poslední scény nemá vůbec nic společného. Dialogy jsou naprosto mimo mísu, nezáživné a nudné a příběh to žádný nemá, ani postavy nejsou nijak zajímavé. Rozhodně nedoporučuji. ()

Galerie (21)

Zajímavosti (6)

  • Jeff (Joe Swanberg) a gazdiná (Kris Rey) sú manželmi v skutočnom živote. Majú dve deti, jedným z nich je Jude Swanberg, ktorý vo filme stvárnil Judea (syna Jeffa a Kelly). (Arsenal83)
  • Herci dostali během filmování "volnou ruku" a dialogy ve filmu jsou proto z velké části improvizované. (Terva)

Reklama

Reklama