poster

Pregnancy Project, The (TV film)

Drama

USA, 2012

Komentáře uživatelů k TV filmu (2)

  • boshke
    **

    Ten film je o ničem. Respektive ano, je o tom, že stereotypy jsou špatné. A já si naopak myslím, že jsou poměrně fajn. Člověk si musí své okolí nějak škatulkovat, nemůže ke každému jednotlivci přistupovat individuálně, to by se z toho s prominutím posr*l. Proto, když vidím smradlavého bezdomovce, tak si řeknu "smradlavý bezdomovec" a ne "třeba se jen vsadil, že se měsíc nebude mýt". A když vidím pipinu na šteklích, tak si řeknu "pipina na šteklích" a ne "možná je to docentka na ČVUT". Zkuste si to někdy, fakt to musí být na pytel... 40%(30.9.2015)

  • metal.storm
    **

    Tak teda prvé mínus je výber herečky. Nechcem byť hnusná, a nemôžem povedať, že Vega je zlá, ale ani za nič by som jej neverila že má sedemnásť rokov. Tudíž sa tu občas pozriete aj na jej postavu, mala som pocit omnoho väčšej vyspelosti. Proste by som jej počas celého filmu povedala tak tridsať. Nechce sa mi dnes riešiť to, že by to šlo spraviť lepšie, bol to možno dobrý nápad, ale je sakra jasné, že to nebude niečo, nad čím by človek zajasal. Ale základ je v tomto prípade naozaj zlý výber herečky.(17.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace