The Hollow Point

Adam Henderson

Kostýmy:

Kacie Seamons
  • Lacike

Uondana detektivka z vidlakova s nevyraznymi postavami a nulovou atmosferou. Herecke obsadenie je solidne, ale vsetci hraju strasne nezazivne az som mal pocit, ze sa film zastavil. Kvalitna technicka stranka v podobe nejakej tej kratuckej prestrelky s gore efektami, to nezachrani. Trailer vyzeral bohovsky napinavo. Film taky nie je ani na sekundu. 3/10.(7.1.2017)

Snímek lze považovat za moderní western mířící převážně do hloubky dramatizace. Akce se to však samozřejmě nevyhýbá. Je jich tu dost a v rámci děje jsou vydařené. Děj je vkusně propracovaný, ale některé jednotlivé střípky k lepšímu pochopení si přeci jen divák musí poskládat sám. Jedná se o vcelku drsný příběh i když se tvůrci ani zde nevymanili různých podivností a klišé. Bez toho by to ale asi takto nevyznělo, takže určitá komiksovost v tomto případě není nijak na škodu. Snímek je krásně plynulý, nikde zbytečně dějově neuhýbá a nemá hluchých míst. Pokud se u toho tedy nebude moc přemýšlet proč tenhle neudělal toto a proč naopak tamto, zůstane biják, který ponechá příjemnou filmovou podívanou.(14.1.2017)

Fajn béčkový thrill od slušného režiséra Gallega, který mi však více sedí v hororovém kabátku. Plusem je cásting kde je sympaťák Patrick Wilson staréj alkáč Ian McShane a solidní záporák John Leguizamo. Občas příjemně brutální scéna a potěší i Western feel look, ale celkově všeho všudy průměrná podívaná v každém ohledu jak příběhově tak akčně. Na zhlédnutí však v pohodě. 60%(20.12.2016)

• DonBraso

Se divím,že jsem dodíval tenhle škvarek.Popravdě jsem teď kouknul,že i Gallego má za sebou film Open Grave a můžu to říct to stejný tady.Nepočítám casting,protože vlastně díky tomu člověk dokouká scény poskládaný jak kdyby to dělalo tříleté dítě.Tolik nelogických scén,který opět k sobě nedokáží pasovat,díky bravurnímu střihu,kdy si tam postavy stěžují,jednají,jsou indisponovaný,některý zbytečný a hrají v námětu,jen v tom námětu,aby vlastně byla nějaká struktura filmu řečena z jednoho vidlákova.Jako nechápu,ale v tom jádru pudla je film naprosto zbytečný,ale ještě je koukatelný,ale za každou scénou se člověk nestačí divit,kdy jsem si říkal,proboha aspoň řekni,že ty prachy co sis vzal,tak sis vzal jenom podíl,protože to kartel,ten především zajímá nejvíce.No a nazdar,opět z ničeho nic jeden frajer ve vaně a zrovna tam jde pan šerif,který vykope druhýho,aby vzápětí s ním pracoval,kdy s useknutou rukou musí jít právě k němu a né hned do nemocnice,či v lepším případě si jí vůbec zavolat.Fakt špeky neskutečný.Belushi je fajn,ale opět další postava kopnutá do zadku,aby něco přehrála.On totiž kartel tu vůbec není,jen nějaký a to vlastně divák taky nemůže vůbec vědět,že kdo to je.Chodí v policejním a je ve vazbě a pak odejde jak kdyby šel do Alberta pro rohlíky.WTF.Těhle spektakulárních scén je tam mraky,vlastně za každou scénou,se člověk nestačí divit,s čím tvůrci přijdou.Šerif by toho nájemnýho vraha už zabil v jeho domě,ale to by nesplnilo stopáž,tak musíme do dalších epopejí.Ten buranov fajn,klidně více hudby,sem tam kamera z podhledu fajn,ale tohle nezachrání ani Páťa Wilsonovic.30%(11.1.2017)

• Mikecat

Uvodna scena slubovala velkolepou podivanou z prostredia mafie a paseractva, bohuzial jedina velkolepa scena z filmu. Hlavnemu serifovi hned na zaciatku odseknu macetou ruku a s takou ofacovanou beha do konca filmu ako zombie, osviezenim je vyborne zahrany zaporak John Leguizamo a takisto Ian McShane so svojou flaskou a Deserteagle. Nebyt tej odseknutej ruky mohlo to byt slusne ale mali ste uz colen porezany prst?Nedokaze s tou rukou nic robit a keby ju nemate nedokazete preskakovat ploty a dokonca zapasit so zabijakom v plnej sile,preto hviezda menej.(14.1.2017)