Dvojitý agent Droid (S03E18) (epizoda)

 • USA

  Double Agent Droid

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2016, 22 min

Scénář:

Brent V. Friedman

Hudba:

Kevin Kiner
(další profese)
 • Frantisek.Fu
  odpad!

  10%(9.11.2018)

 • st4nford
  *****

  Little spoiler! Muzikálová komediální vložka na závěr mě totálně dostala. Takovou nahodilost jsem přijal u Twin Peaks, ale u SW bych obdobné scenáristické strategie nečekal. Naštěstí je ale funkční a koresponduje s charakterem postavy. Ať žije porušování žánrových konvencí!(19.4.2017)

 • bartias
  ****

  7/10(27.3.2017)

 • Darth_AK
  ***

  Spoilers are everywhere! Chopper double agent, snaha o vtipnost, zbytečný Wedge. Díl zvedá to, že jsme konečně poznali, jak se v SW galaxii vyprázdní močový měchýř a relativně schopný imperiální velitel. Závěrečná muzikálová vložka..to do Star Wars nepatří. Ale aspoň k tomu byl jeden z mála povedených vtipů od AP-5. Zkrátka a jednoduše, příjemná jednohubka před finálem série, s retardovaným koncem, kdy Hera kvůli přesměrování energie vyhodí celou imperiální loď. To vážně? Zas na druhou stranu, v tomto díle se poprvé v Rebels objevila skutečně "brutální" smrt. Hodně slabé 3*. "Oh no, no, no..I was so happy."(29.3.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace