Max Payne - Česká verze

Krátkometrážní / Akční / Komedie
Česko, 2011, 8 min

Režie:

Petr Brunner

Česká amatérská parodie neboli předělávka slavné hry Max Payne.
(ČSFD)

ondrula odpad!

Viděl jsem asi půlku a dál už to fakt nešlo. Extrémně špatný herecký výkony, ubohej santusák namísto Maxe a "vtipnost" příběhu, to už je na jednoho moc. ()

kill-tec

Na amatérské poměry docela slušná filmová práce. Celkový dojem ale kazí zásadní problém a tím jsou herecké výkony. Ne snad ani hlavní postavy, ale především těch vedlejších. Vlastně i ten komentář, který provází celý snímek je odfláknutý a prostě čtený jako kniha, ne jako příběh. Škoda. ()

Uberlord

Parodie s naprosto jednoduchou zápletkou. Některé herecké výkony slabší, ale to se dá u vyloženě amatérského filmu čekat. Na českou úroveň, řekl bych hodně slušný. Už jen kvůli efektům. Podle mě obstojná parodie. A jelikož je to od amatérů... 4/5 ()

MartinTerran

Nejlepší reklama na české pivo co jsem kdy viděl. Není to sice žádná mega pecka, ale solidní český kraťas. Hlášky dobré, efekty taky, sice podoba hlavní postavy s Paynem nic moc, ale jinak fajn oddychovka k pobavení a ani painkillery nechyběly. Styl kamery a vypsané hlášky jsou stylizované jako v třetím dílu Maxe. Hodnocení: 72/100. ()

JosefTomas

Bendra znám a jeho tvorba je vskutku zajímavá, ale je jasné, že to má spoustu nedostatků, scénář je slabý, herecké výkony taky, kamera ujde, jediné, co to trochu zachraňuje, jsou efekty, které působí jak v Max Paynovi, ale jako celek, tak 50% ()

predator.1 odpad!

Pivo, kvasnice a odpad! Kdyby to jeden z mých friend neokomentoval a neohodnotil, tak bych ani nevěděl, že tento shit existuje. Ke zhlédnutí na YT. ()

Tumbik

Bombastický, úžasný, skvělý! Nejlepší amatérský film, jaký jsem kdy viděl! Bulldog hlavní roli zahrál perfektně, kamera a celkové zpracování vynikající (na to že je dělán amatéry). I po několika letech stále nejlepší filmek od FreakOutu :). ()

zanony

Amatérsky klip, ktorý sa kamerou a efektami doťahuje na céčkový akčný film. Nápad spojiť prohibíciu a vydanie nového Maxa by sa mohol zdať na prvý pohľad nerealizovateľný, ale opak je pravdou. Keď Pitbull, v úlohe Maxa "Beer" Payne "Paina", zahlási: "Teď je to osobní. GIGA, MEGA, ULTRA, k posrání osobní!" tak sa nemôžem ubrániť smiechu. Za tých pár minút života to určite stojí. ()

Jinpachi

Sice se jedná o extra amatérský počin, ale hergot, ať mě na půl dne zavřou do nějakého hokynářství a sesekají mi prdel na dvanáct odstínů sraček, ale tohle bylo dobrý. Je sice s podivem, že je tu stanoveno americké téma, kterého se zuby nehty drží, ale když se to převedlo do české verze, což působí velice dobře a realisticky, tak je to velice příjemné. Hlášky zabírají asi jako kozelec na neposlušného kněze, kamera je celkem dobrá, efekty ucházející, scénář propracovaný a co jsem si zamiloval je střih. Je vidět kus dobře odvedené práce. ()

Milabusek

No dobrej český film, který nejenže pobaví ale bude mít i pokračování. Což mně, jako fanouška bendra, opravdu potěšilo. No triky jsou dobré též scénař, kamera, Střih a taky buldog .. :DD pak hlášky. No zkrátka natož že tohleto je z čeké tvorby tak je to luxus a mazec dohromady. Zkrátka dávám konečný verdikt a to je 90 %. ()

Hurikan_mdx

Na amatérský film opravdu na vysoké úrovni (až na některé herecké výkony) - a to hlavně střihu a efekty. Zajímavý nápad, i když, kdyby se hnal za nějakou kořalkou, dává to mnohem větší smysl. slabší čtyři ()

agamazx

Absolutna pecka. Ako velky fanusik Bulldoga, Evil Bendra aj Max Payna nedokazem dat menej ako 5*. Atmosfera, efekty, herecke vykony sa im fakt vydarili ()