Dokumentární film o životě legendárního Bruce Lee. Obsahuje rozhovory se členy Leeovi rodiny, jeho přáteli a kolegy z filmové branže, kteří s ním měli čest pracovat. Zachycuje celý život Bruce Leea - od narození, přes cestu do Hollywoodu, získané úspěchy, až po mnoha mýty opředenou smrt. Kromě ukázek z jeho filmů uvidíte i archivní záběry z jeho života. Dokument se věnuje i tragické smrti jeho syna Brandona, která se udála 30 let po jeho smrti. (easyworld)

subic

Dokument vznik ze 2 důvodů, jednak 20 let od smrti Bruce Lee a také náhlá smrt jeho syna Brandona Lee. Dokument vznikl také zásluhou Jamese Coburna, žáka a přítele Bruce Lee, jehož zásluhou vznikl také v roce 1977 dokument Bruce Lee, the Legend. Filmoví partneři a přátelé Bruce Lee zde zejména vzpomínají na natáčení filmů s ním a také o tom, jak se dověděli a prožili jeho náhlou smrt. Závěr dokumentu se věnuje tragickému skonu jeho syna Brandona Lee. Byť byl dokument natočen už před více jak 20i lety, stále stojí za shlédnutí. ()

hrumsrt

Fajn dokument o muži, který změnil filmový svět a navždy přiblížil Čínu světu. O jeho životě a kariéře toho zase tolik nevím a bohužel jsem doposud neviděl ani jeden jeho film (ale to brzy snad napravím). Ovšem mám ho načteného a jeho rezonující, snad až, kult citím dodnes. Cením tyhle až oslavné medailonky, kdy si parta (nakonec i známých lidí) zavzpomíná na pár okamžiků s danou osobou. Daří se Bruce prodat jako skvělého člověka a jako profesního nadčlověka. Na závěr ještě kousíšek s Brandonem.. Ach kluci, kde jsou dnes takový vám podobní.. ()

montel

Dokument o životě a smrti nesmrtelné legendy Bruce Leeho. Uvidíme zde nejen unikátní záběry z jeho života, ale také ty nejlepší scény z jeho filmů a výpovědi těch nejbližších přátel a členů jeho rodiny...Dokumentů o Bruce Leem je už poměrně dost. Tento už patří mezi ty raritnější a i přesto že je velmi dobrý a zajímavý, už jsem viděl lepší. 70% ()