Menšie mesto v USA zasiahne správa o tom, že sa objavil zvláštny vírus, ktorý je nebezpečný a nákazlivý. Vedci nedokážu vysvetliť, o aký vírus sa jedná, a tak oblasť uzatvoria a vyhlásia karanténu. Pre tínedžerov je to perfektná príležitosť dobre sa zabaviť, lenže uprostred zábavy sa objaví nakazený. Vírus sa rýchlo rozširuje a spôsobuje extrémnu agresivitu u nakazených. Emma (Sofia Black-D'Elia) sa však nehodlá zmieriť s tým, že by mohla prísť o svoju rodinu, a rozhodne sa vziať zodpovednosť do vlastných rúk. (Marceloo)

goauld

Typický film pro amíkovskýho teenagera... O tom, že se hlavní protagonisti ve většině situalí chovají iracionálně a nelogicky, to už tak k těm "jednodužším" filmům z americké produkce patří. Nejlepší hláška: Podej mi ruku..... néééé mohla bych ti ublížit!!! .......ale neboj... ty bys mi přece neublížila :-))) OK tak jo..... sice si sežrala mýho kluka, ale dobře.... pustím tě ven :-))) OMG :-)) ještě že se ten Viral nedostal přes tu velkou louži.... to bychom byli "nakažení" jednoduchostí i my :-))) ()

Jimclark

Plusem filmu byla atmosféra, prostředí, celkem pohledné herečky a svižné provedení. Mínusem zase chování postav jako po lobotomii (podle lehce infantilního scénáře). Jedna sestra je prvoplánově lehkomyslná kravka, druhá zase naivní pipina. Ve chvíli kdy se ta mladší pokouší "vyléčit" tu starší, poté co se podívala do tatínkova notebooku jak se vypořádat se škrkavkama, se to celé sesypalo a já šel málem do kolen. Kdyby to happyendem skončilo v tuhle chvíli, od odpadu by to přede mnou nezachránila už ani svěcená voda. No naštěstí to konec nebyl, ale celkový dojem to dost pokazilo. 50%. ()

Giovanni

Ničím nenadchne, ale ani ničím neurazí. Potěšilo mě pár detailů jako natahovací baterka (i když to by tam museli bejt asi dýl). Hlavní hrdinka je poměrně nesympatická panna a její pártygérl sestra .. no, řekněme, že už jsem viděl přitažlivější dámy. Nicméně scénář celkem uvěřitelný, byť jednoduchý. V žánru samozřejmě film zapadne, ale jako jednohubka na nudný večer, proč ne. Za mě lehký nadprůměr. *** ()

sadsammy

Moc mě to nevtáhlo. Velmi podobný situaci zažíváme i ted prej to věděli dopředu. Jinak celkem dobrá romantická linie spolu s apokalypsou, je to taková klasika, která určitě přitáhne holky do 16 let. Dávám tomu tři hvězdy jenom za dobrou hru herců, za není moc špatný příběh a za emoce, které jsem pociťovala v průběhu koukání, docela mě znepříjemnilo pár věci a k tomu já jsem to koukala akorát ve špičkový moment koronaviru v zemi, kde jsou všichni stejně jako ve filmu zpanikařili. ()