poster

Téměř těhotná

 • anglický

  Almost Pregnant

 • slovenský

  Takmer tehotná

Komedie

USA, 1992, 90 min

 • kebom
  *

  Hrozne hlúpa, trápna komédia o žene ktorá chce veľmi otehotnieť a využíva pritom všetky možnosti. Našiel som minule starú originál VHS (!) s týmto filmom, predpokladám, že po svojom natočení išla ihneď na VHS. Inak oficiálne je to erotická komédia, či skôr nepodarený erotický film.(16.5.2009)

 • J.Connor
  **

  Pro fanoušky Taniy Roberts je to chvílemi koukatelné. Z dnešního pohledu však velmi přežité. Film totiž v podstatě nabízí opravdu jedinou devízu, a to je soft erotika. Pro hetero ženy asi Tanya a Joan Severance topless moc nebudou a dnešní muži civějící na hardcore porno na internetech budou neukojeni. Před dvaceti lety však byla trochu jiná situace a doba těmto lechtivým filmečkům přála (viz také BIKINI V AUTOUMÝVÁRNĚ, LÉTO V BIKINÁCH či FALEŠNÉ MÍČE). Tohle je přeci jen poněkud pozdní příspěvek, trochu srajda, trochu blábol, dle mě však pro trashery v pohodě skouknutelné.(10.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace