Epizody(20)

JamesConnorG

Dojmy - Steven Universe Future je zatím ze celého univerza to nejslabší, což je škoda, protože nápad je to jistě zajímavý. Future, neboli neoficiální "6 série" není vyloženě špatná, ale nenabídne vám žádný obrovský lore do tohodle světa. Děj se odehrává po páté sérii původního seriálu a filmu. Steven žije v poklidným městečku nám už známém Beach City, kde se po zrušení kruté nadvládě diamantů hodně věcí změnilo. Drahokami žijí na Zemi ve Little Home School, co Steven a jeho přátelé společně vybudovali a snaží se naučit, jak to na Zemi chodí. Stevenovi se projeví nová schopnost, kterou doposud neviděl a nic o ní neví až na to, že to je spojený s jeho matkou Rose Quartz, neboli Ružovému Diamantů. Steven se v průběhu děje snaží ovládat tuhle schopnost a začíná uvažovat ohledně jeho budoucnosti. Hlavní a vedlejší Postavy tu jsou dobré jako minule, jen tu mají o trochu méně prostoru. Na mysli mám hlavně Peridot, Bismuth, Lapis atd. Děj tu je slabší než seriál a Movie, ale není rozhodně špatný a většina epizod mě hodně bavila. Nový Intro a hudba jsou tu opět krásně poslouchatelný a k tomu písničky tu jsou jako minule na úžasné úrovni. Abych to nějak shrnul. Steven Universe Future rozhodně není špatný počin. Bavilo mě sice nejméně než původní seriál a film, ale nemá se za co stydět a rozhodně doporučuji. Za shlédnutí to určitě stojí. Celkové Hodnocení - 80% ()