Marilyn Manson - Personal Jesus

Režie:

Marilyn Manson

Marilyn Manson

PinokKio

Nic proti Marilynovi, tady mu ještě hudebně docela strašilo v bedně a dalo se to oproti jeho novým věcem poslouchat, ale Depeš jsou prostě Depeš. Klip fajn, ale s muzikou si tolik elektronicky nepohráli, zní to skoro jako originál .. ()

corpsy

Proste iba ukážka, ako to vlastne ( väčšinou ) funguje v klipoch od MM. Dusné erotično a bizarnosť. ()

animaxis

Další cover MM.On sice moc coverů nedělá,ale tento song si jeho verzi zaslouží stejně jako známý cover Sweet Dreams.Marilyn Manson se na klip opravdu soustředil a je vidět,že se do něj i dost "vymodil".Smysl má a i přesto,že je to cover,tak do něho MM dal kousek svojí duše stejně jako do každého svého songu. ()

Castrator

S komentářem od MikeManson nesouhlasím, klip průměrný až podprůměrný a cover otřesný. Každý máme právo na názor, já mám takovýto;-) ()

Morlok

Žádný jeho videoklip bych snad nemohla hodnotit hůř než průměrně, protože už jeho zjev je tak fascinující, že nedokážu vstřebat celou jeho kreaturu naráz a celých několik minut délky skladby na něj tedy vydržím zírat; z toho soudím, že funkce klipu je víc než splněna. ()

Časové pásmo bylo změněno