Řezník: Drtič sanic 3000

Česko, 2006, 3 min

Režie:

Martin Pohl

corpsy

Hardcore porno, pri ktorom sa v trápnom pózovaní natriasa nejaký raper(?). Ale je to vlastne srandovné. No a keby bol ústredný sex pár príťažlivejší, možno sa zdvihne moje...hodnotenie. ()

ledzepfan

Normální pakárna pro děcka co se chcou vyčlenit z davu tím, že poslouchají něco "drsnějšího a skandálnějšího" než ostatní- přitom je to jen takový houpavý průjem na jehož pozadí prcají dva lidi (ano je to asi hrozně "cool a drsné", že klip je vlastně tuctové-až podprůměrné-porno).. Rýmuje se mu to a občas tam natlačí vtipnou hlášku, ale to bych splácal dokupy taky. Hodnotit to nebudu.. ()

LV.Helter

Řezníkové začiatky. Žumpa a nič iné než žumpa..a mne sa to páči. Hold, nič pre náhodných návštevníkov je to trochu iné než jeho iné klipy (to mi verte). Pre zaujímavosť je to z jeho druhého alba Hyperverzní Zážitky z Kremační Pece a je to remake na jeho vlastnú songu Drtič sanic z demo alba Penetrační Chtíč. ()

The Viper

Mistr světa anyonecek sežral moudrost světa a tak vesele odpaduje řezníkův klip, protože ho uráží jeho písně a především videoklip ve kterém se odehrává něco, co on sám nikdy nezažil. No tohle je prostě pro výběrové publikum. :) ()

Nerd4Dreaming

"Nikdy se nevetřu do televizních stanic, nikdy tam neuvidíš Drtiče Sanic -------- Když repuju o pornu tak točim porno klipy, když repuju o sraní tak si posírám slipy" - Řezník ()

Drom

No co k tomuhle napsat? Já vím, kamera statická, svícení děsný, efekty slabý, buchta hnusná, ale stejně potěšilo převelice. Ač tentokrát s nijak úžasnými pohyblivými obrázky a Zabte tu píču byla moje první od tohoto podivného interpreta, cpe to do nás hbitě u tetičky v bytě (dle kulis soudím :)). A z hudebníka je dneska málem hvězda, tuhle byl i v nějakým televizním dokumentu. ()

G04T

Nechápu sice ty, kterejm se u tohodle postaví, každopádně tohle je horrorcore se vším všudy! Každý nějak začínal a řezník to vzal z vostra... ()