30 Seconds to Mars: City of Angels (hudební videoklip)

30 Seconds to Mars - City of Angels

Krátkometrážní / Hudební

USA, 2013, 12 min

Pre mňa rozhodne najslabší počin zo všetkých videoklipov tejto kalifornskej rockovej skupiny. Oceňujem námet a hlavne snahu ukázať a sprostredkovať nám určité dojmy, postoje a pocity späté s mestom anjelov.. Ale problémom je celková skladba videoklipu, ktorý je podľa môjho názoru až príliš rozťahaný a veľká škoda, že na mňa emocionálne klip pôsobí pomerne chladne. Chýba mu práve atraktívnosť, pôsobivosť a bolo by prospešnejšie, ak by sa Letovci viac venovali svojím pocitom a klip by bol len o nich - tak by vyznelo omnoho úprimnejšie, než v takejto podobe. 3*(10.12.2013)

Píseň výborná, škoda těch teatrálních klipů které Jared Leto až příliš emocionálně prožívá a tlačí na pilu.Na druhou stránku to všechno bere opravdu smrtelně vážně a dává do toho srdce.Dřív mě byli úplně u prdele a považoval jsem to za hudbu pro nanynky, ano převážná část jejich fandů jsou děti, škoda, ty nemohou plně docenit rozsah toho, o co se Leto snaží a jaký je.80%.(20.2.2015)

Letovci chceli sprostredkovať pohľad na LA cez ľudí, ktorým toto mesto niečo dalo a dostali sa z dola hore. Nepodarilo sa im to však tak srdervúco, ako určite chceli. Hlavne v úvode vyznievali všetci veľmi narcisticky. Monológy napr. haiťanského Michaela Jacksona alebo otravného Kanyeho Westa klip poväčšinou kazili. Videoklip nula bodov, pieseň top. Na bežné počúvanie odporúčam lyrics verziu.(29.11.2013)

https://www.youtube.com/watch?v=Ntlt2tKi4do 85% - 4*(22.8.2016)

Pocta Los Angeles se vším všudy. Prostřednictvím klipu a dvojníků ožívají nesmrtelné ikony, jako je třeba Superman, Marilyn Monroe nebo Michael Jackson. Celá řada celebrit se vyznává ze svého vztahu k městu v často až emotivním projevu. Počínaje bouřlivákem Corey Feldmanem přes kontroverzní Lindsay Lohan, novodobé stars Lily Collins & Selena Gomez až k ikoně skateboardingu Shaun Whiteovi a konče pornohvězdou Brandy Aniston. Při této nemalé koncentraci hvězd z různých oblastí showbyznysu je hudební klip natažený na úctyhodných 12 minut. Obrazově si však nezadá s filmem, což právě zřejmě byl záměr Jareda Leta a spol. Ten poměrně úspěšně skloubil svoji hereckou dráhu s pěveckou a naopak. Po herecké stránce mě však dokáže více překvapit než po té hudební. Fanynky z jeho pronikavého pohledu omdlévají, jemu se dostalo oskarového ocenění za jeho poslední film a nebýt přepálené stopáže, protože se stále jedná o hudební klip, tak není námitek. Písnička zajímavá, jímavá, zpěvák dostatečně charismatický a natočeno s vytříbeným obrazovým citem, který Jared Leto coby režisér má. A to prosím, band "30 Seconds to Mars", dvakrát nemusím. 80%(28.1.2014)

• - Hudobné video malo premiéru 12. októbra 2013 počas koncertu na Hollywood Bowl. (chesterko)

• - Natáčanie klipu prebiehalo 18. a 19. augusta 2013 v Los Angeles. (chesterko)