Poslední šance na pomstu

• USA Dying of the Light (více)

Veterán CIA agent Evan Lake (Nicolas Cage) je nucen odejít do penze z důvodu nastupující demence. Ve stejné době odhalí jeho mladý chráněnec Milton Schultz (Anton Yelchin) důkazy o tom, že Lakův dávný nepřítel terorista Muhammad Banir (Alexander Karim) není po smrti, jak se předpokládalo. Lake tedy nastupuje na nebezpečnou interkontinentální misi, jejíž cílem je odstranění jeho úhlavního nepřítele. (Magic Box)

Facerr

Okořenit tenhle příběh Cagovou demencí byl jedinej originální prvek jinak těžkýho průměru až podprůměru balancujících na hranách pomsty z řad agentů CIA. Na to, že Cage hraje v poslední době jen v kravinách jsem si už docela zvyk, ale tohle bylo navíc jen smutný a zoufalý, jako osud hlavního hrdiny. ()

Mikecat

Znova tak veľký potenciál a takto ho premárniť. Hľadám človeka, ktorému sa chcem pomstiť celý život, keď ho konečne nájdem, tak s ním pokecám a idem domov-samaritánsky skutok odpustenia zarazí človeka v tomto zlom svete. Avšak žiadny dobrý skutok sa nekoná, treba sa nakoniec aj tak pozabíjať a všetko zničiť. Škoda Nicolasa aj keď dobre zahral, ale nezachránil ani svojou osobnosťou tak stupidný scenár. ()

Saxos

Cage pro změnu v roli stárnoucího vyhozeného agenta CIA na výletě v Rumunsku. Zápletka pro malé děti. Jedna skoromrtvola honí druhou. Přicházející agentova demence se asi přenesla komplet na všechny, kdo měli něco společného s tímto filmem. Hrůzy - jako agent v akci přijde k střižné ráně na uchu. Bohužel lékařská péče o zraněné agenty je asi tak zaostalá, že jeho ucho vypadá, jak po ošetření středověkým léčitelem. ()

frankiiee

Film som si pozrel len kvoli tomu ze Cage je moj oblubenec, no v priebehu prvych piatich minut som si uvedomil ze po segalovi van dammovi a par dalsich sa aj on (s)pustil do rumunskej kinematografie , film len tazko dosahuje urovne akcneho becka ()

david141474

No, bylo to celkem slabý. Nicolas Cage zde trpí demencí a hledá dávného nepřítele. Možná se zdá od pohledu, že by to mohlo být zajímavý. Ono to vlastně zajímavý je, ale je to opravdu špatně podaný a odvyprávěný. Děj zajímavej, ale špatně podanej. Postavy zajímavý. Herci si to užívají, jak bylo vidět, ale bylo to slabý. Soundtrack ani nezazněl. Finální potyčka byla blbá, blbě sestříhaná a natočená, no prostě byla nepřehledná a to není moc dobrý pro finální film. Tohle byl jeden z nejslabších filmů Nica Cage. 6/10 Slabota! ()

commit odpad!

S Nicolasem to jde z kopce. Nedal se k nějaké sektě? 96% filmu jsem byl přesvědčený, že mu dám alespoň 1 hvězdu, ač ne za tento film, ale za ty předešlé, kde občas něco zahrál. Jenže pak to přišlo ... pomyslná poslední kapka ....... přestřelka u bazénu, dále již bez komentáře.... odpad ()

zeromen

Film nic moc, díval jsem se jen kvůli Cageovi i když ve filmu hrál senilního důchodce:-) Cage je a bude skvělý herec. A navíc mě potěšilo pár hlášek ve filmu o sasran..... americe a negrov.... Obamovi. :-) ()

Chlo0opek

Další z řady mnoha podobných filmů podobného žánru, který nepřináší vlastně nic nového. V podstatě po celý fiml nuda. ()

Sa.sa

Rozhodně zajímavej film, který stál za slehnutí v telce ;) No ten konec byl dost divnej a nelogickej teda :P ()

eaglestar

Škarohlíd by řekl, že je to taková lepší východoevropská produkce Štefana Senegala. Já říkam, že Mikuláš Klecoš se ještě vrátí a začne zas točit dobré filmy. Není to první vlaštovka, spíš hodně vypelichaná pěnkavička (jo, vím, že to už tady bylo), ale dobrý. ()

Pollini

Tohle je nejhorší film, který jsem s Nicolasem Cagem viděla. Nijak zajímavý děj, že je hlavní postava dementní, mi přišlo přitažené za vlasy. Honí se za 22 let starou záležitostí, nechce jít do důchodu (s takovým platem bych šla hned!), pak je tu ta romantická tragédie. Nesmyslný příběh, pořád jsem nechápala o co vlastně jde a nakonec nešlo o nic. ()

Pe4Ce22

Nuzná zápletka bez jediného dějového zvratu, která je ještě ke všemu podaná tak nudným způsobem, že jsem měl problém film dokoukat. 1 hvězda ()

PORTER44

Nebyl to uplný propadák ale nuda to byla,hned ze začátku rumunský policajti v Dáčii a Cage s nastřihlým uchem a ještě k tomu s demencí ne že by to hrál špatně ale celkově špatný ,akce žádná, až úplně nakonci malinká akcička jinak bylo vidět že rozpočet nebyl nic moc. ()

aneta105

Z počátku se mi film líbil, měl nápad a děj se mi líbil, ale časem se stalo to, že děj se propadal a propadal až nakonec ději došla šťáva a herci začali zpomalovat na tempu a ke konci se mi nechtělo ani dokoukat do konce.... 30% ()

Nicolas Cage neschopným únoscem

Nicolas Cage neschopným únoscem

17.05.2015

Nicolas Cage přichází o zrak

Nicolas Cage přichází o zrak

26.01.2014

Těžko říci, jestli má Nicolas Cage špatného agenta, nebo už o něj přední hollywoodští filmaři nemají takový zájem, pravdou ale je, že v poslední době jde oscarový herec z jednoho průměrného žánrového… (více)