Nick prichádza v deň svojich 23. narodenín za svojou matkou do nemocnice pre duševne chorých. Napriek dlhej dobe, čo s ňou nekomunikoval, jeho zámer je jasný. Rád by sa dozvedel pravdu o svojom otcovi. Namiesto toho, aby sa dostal bližšie k poznaniu, odchádza ešte viac zmätený. Na jednej strane mu matka tvrdí, že si ho nepamätá, na strane druhej ho varuje, aby si pred ním dával pozor. Osem mesiacov po matkinej tragickej smrti zdedí Nick starý rodinný dom. Rozhodne sa ho spolu s niekoľkými priateľmi navštíviť, aby získal odpovede na svoje nezodpovedané otázky. (*CARNIFEX*)

Allein4

Celkem to šlo. Sice tomu chybělo napětí, ale nápad (i když nebyl vůbec originální), občasné twisty, slušné herecké výkony (až na nějaké výjimky) a prostředí, to všechno si ty tři hvězdy plnohodnotně zaslouží. Být tam napětí (což by asi v hororu mělo být), pak bych se nebál i čtyřech hvězd. Pokud se ale chcete bát, pak to není nic pro Vás. 55 % ()

gfrusvk

Niečo tak debilného som nevidel ani nepamätám. Neviem čo je strašidelné na partii dementov čo hovoria do piecky. Celý film je zbytočne prekombinovaný a plný zbytočností, tehotná ženská bola len na obtiaž. Atmosféra im nevyšla ani náhodou, 20 minút rečnili o legendách o dome a keď k nemu konečne prišli mal som byť akože šokovaný a napätý, ale miesto epického baráku tam boli nevydarené zábery odohrávajúce sa snáď v najväčšej americkej riti, plnej negrov so sekerami ktorým zrejme ešte nikto nikdy nepovedal o kosmodisku... Príbeh gradoval strašne biedne, a myslel som si, že to zachráni aspoň kvalitný záver na ktorý som celý čas čakal. Omyl. Celý ten záver jednoducho VYPUSTILI.. Proste som sa automaticky spoliehal že film bude mať nejaké vyvrcholenie, ale normálne mám pocit že som v jednom momente na konci poskočil o 10 minút dopredu... Bohužial oni sa na to fakt vysrali... Tesne pred vyvrcholením STRIH, zrazu ukázali scénu o 4 roky neskôr a adios, titulky, koniec. ()

loki3016

...byt americanom musi byt strasne...hlavne ked okolo hopkaju ujovia s valaskami...v poslednej dobe fakt nemam stastie na filmy ()