Vodič nákladného auta medicínskej firmy Mamaroneck prevážajúcej toxický odpad sa sústredil na písanie SMS správy viac ako na riadenie svojho vozidla. Odniesol si to chudák jeleň, ktorý sa rozhodol odpočinúť si práve uprostred cesty. Navyše, jeden zo sudov sa uvoľnil a odkotúľal do neďalekého potoka, ktorý ho odplavil až k hrádzi z dreva a blata, obývanej bobrou rodinou. Krátko na to sa trio dievčat Jenn, Zoe a Mary rozhodlo stráviť víkend na chate neďaleko spomínaného jazera. Mala to byť pôvodne babská jazda, ale ako to už býva, plány sa menia. Na scéne sa objavila trojica mládencov, čo by nemuselo byť vôbec zlé. Čo je oveľa horšie, zelený sliz zo zapotrošeného barelu zmenil bobrov v zombie, ktorí dostali chuť zahryznúť sa do niečoho oveľa šťavnatejšieho ako drevo... (beso74)

Pythonator

Tohle mohla být naprostá bomba, být to ještě trochu zábavnější. Pokud chcete najít důstojného nástupce splatterů Petera Jacksona, tak by se tomu velmi přibližovali tihle bobříci. Sice to nejsou Živí mrtví, ale i tak to pobaví. Dívčí těla velmi potěší a použití trapných loutek namísto levných digitálních efektů je tak příjemně starosvětské a zábavné, že to nemůžete nemilovat. Jen málokterý film podobného ražení je tak správně ujetý a má tak zdravý nadhled. "Nesmíme se rozdělit, to je přesně to, co ti bobři chtějí!" ()

motyka52

Předpokládám, že někdo vymyslel slovní hříčku zombeavers a přišla mu tak cool, že je o ní potřeba natočit film. Koneckonců nic proti tomu, když je to přiznaná blbost, která se vůbec nebere vážně, je správně přestřelená, vtipná, plná nápadů a má velmi střízlivou stopáž, pak jsem jednoznačně pro a odpustím tomu i špatně vyvedené masky a triky. Tady je ale problém, že celou první hodinu to není ani dost vtipné, ani dost bizarní, ani dost nechutné a už vůbec ne nápadité. Kozy taky ukáže jen jedna z těch holek, prostě je to celkově úplně nevyužitá příležitost. Naštěstí v poslední čtvrthodině jako kdyby tvůrci úplně přepli a chtěli to všechno dohnat - najednou to začne být správně ujeté, bizarní, nápadité, násilné a vtipné. Prostě to v poslední čtvrthodině začne ukrutně bavit až do zavěrečných titulků. Tu první hodinu ale bohužel nikdo nevymaže. Takže to nakonec je někde na pomezí dvou a tří hvězd, záleží na vaší aktuální náladě. ()

jeany23

Kravinka, která celkem zabaví. Bobříci jsou umělí až k smíchu, k vidění jsou i kozy (ne ty čtyřnohé), sexu taky dostatek... SPOILER Překvapivě, postava s největším potencionálem přežít to odskáče jako první, a konečný počet přeživších nula mne také uspokojil - jediný, koho mi bylo líto, byl ten pejsek. Kluk v klidu spící s vlastní  ukousnutou nohou je top. A pozor, tenhle film je třeba dokoukat do poslední vteřiny, a to nejen kvůli neskutečný závěrečný písničce. ()

maestrum odpad!

Ty SFX snad točil Franta Pleštilů z vedlejší ulice. Pokud někdo dělí filmy na "A" a "B" kategorie, tak toto by si zasloužilo úplně novou, takový level se málo vidí. ()

MirINDay

I když vím, že je to něco jako parodie, bylo to tragicky špatný. Upřímně jsem se ze začátku smál, ale po shlédnutí celého filmu se za to stydím. Každopádně to stojí za shlédnutí, protože až budete svým přátelům vyprávět, co za blbost jste to viděli, určitě s tím u nich uspějete. ()

pandakiller

Zombobři. Útok plyšových bobrů na skupinku nesnesitelných amerických teenagerů užívajících si víkend kdesi na venkově. A tak není to zase tak hrozné, jak by se na první pohled mohlo zdát. Jedná se o zombie komedii podle klasického střihu, které není nic svaté a která tak nějak volně osciluje mezi zábavou a nudou. Chvíli tak, chvíli onak. Potěší zášlehy napětí (i když velmi krátké) a některé splatter scény. Černý humor nechybí. Člověk v dobré náladě se i zasměje. Slušný průměr na odreagování. Já bych tomu určitě nad 50% dal, ale ne o moc. ()

Dalajlada

Tenhle film se autorům povedl přesně tak, jak chtěli. Udělali si srandu snad ze všeho. Zombie bobr, zombie bobr medvěd a včela, whack a mole s bobrama, prostě ze všeho. Navíc nám nejhezčí herečka ukázala své poklady. A nakonec nám k tomu udělali i písničku o zombie bobrech. Mazec. ()

Johny203

Jasný cieľom tvorcov bolo spraviť zábavnú šialenosť, to je jasné už hneď z prvej scény a sčasti sa im to aj podarilo. Dialógy sú kopa nezmyslov poukladaných za seba ale dokážu pobaviť, bobry vyzerajú odporne a trochu ma sklamala absencia ženského bobra a väčšieho počtu kôz, aspoň že tie čo tu sú stoja zato. Celkom zábavná sračka. ()