Darwinovy ceny

Publicistický
2013, 4 min

Účinkují:

Richard Cacák

Možná už jste zaregistrovali tzv. Darwinovu cenu, která se každoročně uděluje lidem, kteří potvrdí teorii přirozeného výběru tou nejhloupější smrtí, jakou si dokážete představit. Hrají ruskou ruletu s automatickou pistolí, na auto si přidělají leteckou raketu atp. Richard Cacák pro Stream.cz připravuje jakousi light verzi, kde budeme ukazovat šílence, kteří hazardují se svým životem a také jsou na pokraji vyřazení svých nebezpečných genů z lidského genofondu. Smrt ale zásadně neuvidíte, jen obrovskou dávku lidské blbosti. (StreamCZ)

Bozvav

Přehlídka idiotů v praxi. Místy vtipné, místy děsící. Moderátor dobrý, hudební doprovod na zabití. 50%. ()

Luk Skywalker

"Jen dvě věci jsou nekonečné: vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist." Albert Einstein Nezbývá než s tímto citátem souhlasit, největší přehlídka lidské blbosti a hlouposti, které hlava nebere. ()

alambert

Díky tomuhle pořadu se může člověk podívat na spoustu videí, ke kterým by se jinak nedostal. Ne že by nemohl, ale pochybuju, že má každý čas prohrábavat se tunama ruských videí z palubních kamer apod. ()

Lucas87 odpad!

Ukradete videa (nejčastěji z youtube) dá k tomu pár debilních keců a cacákovu snahu mluvit rusky berou jako idiotskou vsuvku. Tohle vše obalíte reklamou a uploadujete na stream.cz a tam to mezi ostatní sračky zapadne velice snadno. Vždy je mi na zvracení z toho jak stojí před tím plátnem na které je promítáno to dílo. Vypadá pak jako dement s rozkopanou držkou z toho jak má digitálně vyretušovanou tu hubu. ()

Azog

Komentáře moderátora a hodnocení videí je zcestné. Sama podstata Darwinových cen je pošlapána, když často neukazují videa lidské hlouposti, ale pouhého lidského neštěstí - dotyčný aktér se tedy nepokoušel vyřadit své geny z lidské populace, ale měl smůlu, která s IQ neměla co dělat. Celý pořad navíc stojí pouze na videích stažených z youtube, které si muže kdokoliv prohlédnout při vyhledání běžných frází pro humorná videa. Jediný aspekt, který zde je navíc oproti sledování videí přímo z youtube je hodnocení, které je ovšem absolutně nevyvážené. ()

lenzi

Ľudia nebuďte takí suchári ! ;-) Veď ide iba o srandu. No a čo, že tam neukazujú smrť ? Zrejme majú redaktori portálu Stream.cz zhora nariadené pokiaľ až môžu zájsť. Koniec koncov, verím tomu, že tí ľudia na tých videách, ak dokázali to, čo tam dokázali, možno poniektorí už nie sú v ľudskom genofonde. No a čo, že to je z youtube ? Tam sú predsa tisíce a tisíce videí a proste niekto si dá tú námahu, spraví nám výber rovno na podnos a obalí to celkom vtipným komentárom. Mne sa humor toho týpka pozdáva, podobne ako aj v jeho ďalšej relácii Mistři volantu... ()

MartinTerran

Přehled videí o nekonečné lidské hlouposti. Přeji příjemnou zábavu, protože člověka potěší cizí neštěstí obzvláště, když si za to dotyčný může sám kvůli vlastní hlouposti. Neméně vtipné jsou také moderátorovi připomínky a průpovídky. Hodnocení: 74/100. ()

Nessos

Přehlídka kreténů, jejichž stupidita nezná hranic. Nejednou jsem si přál, aby dotyčný/á natáhl/a bačkory. Takových lidí by nebylo škoda. ()

Reiner

Po pravdě tomu chybí skoro všechno, co bych od tohoto typu očekával. Zachraňují to sem tam nějaká zajímavější videa... ()

OzyCox

Richard Cacák je bůh. Ostrovtipem srší a mě baví náramně, ať si kdo chce, co chce říká, Cacák je to co dělá tenhle pořad tím, čím je. ()

Kalda69 odpad!

Jak je napsano v uvodu obsahu, Darwinovy ceny jsou udelovany idiotum kteri zemrou hloupou smrti a pokud udelate porad s timto nazvem a vezmete videa, kde nikdo neumre je jako bych poradal plavecky zavody s vypustenym bazenem. ()

Mikovec

Docela zvláštní pořad, který hodnotí staré snímky z youtube ještě zvláštnějším způsobem. Kde lidé, kteří si ublíží vědomě, vlastní blbostí jsou pod hranicí těch, kteří byli blízko smrti kvůli určité nehodě. Ale na streamu jeden z těch lepších. Pokud neberu to nesmyslné hodnocení a to, že si takováto videa může člověk dohledat prakticky sám, tak je to koukatelné. ()

pan_buh

Proti pořadu samotnýmu bych nic neměl, KDYBY (!) svým jménem neodkazoval na něco, co není, nechce a ani nemůže být! Bohužel to přesně zapadá do dnešní doby, kdy pořad jménem "DARWINOVY CENY" jsou takové skoro-Darwinovy ceny. Doby kdy zpravodajství je takovým skoro-zpravodajstvím, jídlo je skoro-jídlem a pravda je skoro-pravdou.... ()

leo_kure

Dobrá myšlenka, dobré videa, špatný moderátor... Co víc k tomu napsat... Jeho kecy jsou sem tam hrozné, ale občas dokáže pobavit :) ()

ja.prvni

Nenapadá mně důvod, proč bych měl sledovat komentované a ,,hodnocené"( to mi přijde asi nejvíc stupidní) faily, když jich je youtube plné a zvlášť, když jsou v každém díle jen tři. Nuda ()