Síla naděje

Michael Levine

Bob Burris

James Mathers
  • kersten

Bezna oddychovka na nedelne dopoludnie. Takych filmov uz bolo natocenych..... ako. maku. A omnoho lepsich.(8.9.2019)

Fakt podobné filmy nemusím, je ich milión, všetko na jedno kopyto a dostávajú neľútostne odpad! po pár minútach sebatrýznenia, ktoré si tak rád doprajem sledovaním podobných sračiek. No tu musím povedať, že film má v sebe niečo čo ma donútilo ho sledovať do konca, ok drtil som pri tom na kompe, ale tak, či tak mu dám slušné a u mňa výnimočné tri*.(28.2.2018)

Krasny film,aj ked smutny podla skutocnej udalosti o mladom chalanovi,ktory dostane mrtvicu,no nevzda sa a bojuje so zivotom i s tym,aby sa opat mohol vratit k milovanemu basketbalu,David Henrie podal skvely herecky vykon...:-)(7.5.2018)

Velmi hezký (vlastně smutný) příběh chlapce, který se chce vrátit k basketu po mrtvici....sám jsem prožil něco podobného (dvakrát-myslím návrat, ne mrtvici), takže jsem se do role docela vcítil....je to sice s béčkovými herci a průhledné jako pauzák, ale docela dojemné... za mě poctivých 90%(30.3.2018)

pět dávám za to,že film může dát naději a povzbudit k boji lidi kteří se do takové situace mohou dostat.A u mrtvice nevíme nikdo dne ani hodiny ,kdy nás může potkat to samé.A i docela mladé lidi.jen nevím jestli by všichni měli tolik starostlivosti a péče jako v tomhle filmu.Realita se může hodně lišit.Řeč peněz apod.(7.9.2019)