Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Otec Braun nastupuje na své nové působiště - do venkovské farnosti. Kromě práce a poslání je jeho velkou zálibou luštění kriminálních případů. Toho si užije i na venkově Opravdové poslání může být zároveň i velkým břemenem. To musí oblíbený a zkušený farář Braun vždy a znovu konstatovat. Jeho duchovní činnost přitom není žádný problémem; za tu vždy od svého nadřízeného, biskupa Hemmelratha, sklidí chválu. Ale Braunův koníček dokáže biskupa spolehlivě rozlítit: otec Braun totiž velice rád objasňuje kriminální případy. A to i jako vězeňský farář a s takovou energií, že je opět i se svou hospodyní Margot Rosshauptnerovou a ministrantem Arminem přeložen do venkovské farnosti na malém ostrově. Brzy po zabydlení si tu získá důvěru místních obyvatel a bohatá vdova, paní Groenewoldová, jej dokonce požádá, aby dohlédl na finanční záležitosti jejího fondu na ochranu divoké zvěře. Zanedlouho je však stará dáma nalezena mrtvá. Byla to nešťastná náhoda, nebo šlo o vraždu? Otec Braun má další případ (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (4)

blueskin 

všechny recenze uživatele

Vždycky mě při pokoutném (= koutkem oka) sledování Big Bena zajímalo, jestli může existovat horší německý seriál. Může. Nejsem bůhvíjaký filmový znalec, ale vše na Otci Braunovi počínaje mizerným scénářem a konče nevtipnými dialogy tvářícími se jako vrchol televizní zábavy mi přijde 'prázdné a falešné'. ()

Renton 

všechny recenze uživatele

Sledovat tlustého, detektivně nadaného faráře je svým způsobem televizní očistec. Pak už zvládnete téměř vše, co Německá produkce zplodí.. Božských 10%. ()

Reklama

Galerie (3)

Reklama

Reklama