Eurovolby (S01E09) (epizoda)

Česko, 2014, 9 min

Marek Najbrt

Robert Geisler

Midi Lidi

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

"Jestli chcete, abysme Unii pěkně podojili, volte SNAD." Takže zakroutíme Unii krkem, vyžereme jí koryto a v létě zrušíme čas? Já jsem pro, ale SNAD přesto volit nebudu. Odmítám se totiž podílet na čemkoli, co má cokoli společného s europoslanci, eurohujery a euromatonohou. Nic z toho nemám rád, ale přesto si dovolím vyjádřit poděkování panu Blaníkovi za to, že mne pobavil volebním klipem.(21.10.2016)

Jako spot vnikl zajímavý, ale pokud by chtěl donekonečna někoho oslovovat, tak by tímhle nekončil. Ale jinak naše politika vůči Bruselu vystižena dobře.(7.3.2018)

Tato epizoda by snesla podtitul "Eurovolby bez závoje",když už tak hezky poodhaluje to,co sice všichni víme,ale moc nahlas se o tom nemluví.Původně jsem chtěl udělit čtyři hvězdičky,ale pak přidala Lenka taneční kreaci a Žížala tlumočení do znakové řeči a bylo vymalováno.(30.12.2016)

Poměrně trefná satira, ale není to úplně druh humoru, ze kterého bych se potrhal smíchy.(29.3.2018)