Yes Republic (S05E11) (epizoda)

Komedie

Česko, 2017, 7 min

Režie:

Marek Najbrt

Scénář:

Tomáš Hodan

Hudba:

Midi Lidi
(další profese)

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Hlavně mi, Opičáci, najděte někoho bez názoru, ať s ním není práce." Anděl smrti se pravděpodobně nestane ředitelem ČT, Andrej asi bude premiérem a Hamletovy šance na obsazení Hradu vidím dost mizivě. Nicméně, kdyby se Tondovy prognózy splnily a Šéf by nám ukázal, zač je v kapitalismu kobliha, tak bych se bavil asi o dost míň než s vydíraným Toníkem, který si zapomněl vést účetnictví. A přestože zatím nejsem slouha žádného magnáta, tak souhlasím s tím, že zkorumpovaná pakáž z ČT lže a dělá svou vlastní politiku za naše peníze. Asi se tam pozvu s brokovnicí a uvolním pár pracovních míst.(14.3.2017)

 • Dan9K
  *****

  Tohle je jeden z nejlepších dílů za dlouhou dobu. Zejména ten závěr. Skoro si až myslím, že by se hodil jako ukončovák celého seriálu :-) Obecně druhá půlka série stojí hodně za to, Disident Klaus, Sportem ku Hradu a tohle, to jsou fakt nabité díly, které míří do černého.(16.3.2017)

 • Cheeter
  **

  Jsem čekal, že tahle epizoda skončí tím, že Blaník probudí ze strašnýho snu a dojde nějakého prozření. Rozhodně by to bylo zajímavé ukončení dílu. Takhle se z toho stala nereálná slepá ulička.(19.3.2018)

 • pestak
  *****

  Vzhledem v politické situaci a v kontextu s dobou ve které se nacházíme, je to velmi trefné. Tento díl je pro mě zatím nejzábavnější.(13.3.2017)

 • JosefIII
  *****

  Dokonale předpovídáte budoucnost Českého národa :-D(16.7.2017)