Tělo jako nepřítel (TV film)

Thinspiration

Jessica Mahnke

Kostýmy:

Beverly Safier
  • sahe

Spoiler: abych to pořádně pochopila, tedy zápletku na konci, tak bych se na to musela podívat znova, ale to se mi opravdu nechce. Anorektičky vypadají jinak, i když hubenost tam je daná, ale asi svým způsobem "bohužel" ne realisticky, pokud to mělo zapůsobit jako odpuzující "tuto nedělej!", tak to se nepovedlo.(20.5.2016)

Docela silně působící snímek se zajímavým námětem i zpracováním. Všechno směřuje ke dvěma možným rozuzlením - buď se uzdraví , nebo umře. A proto konec docela překvapil. Jo a rýpnu si (SPOILER) pojišťovna léčbu nehradila, to jen tak pro příznivce Trumpa....80%(22.1.2017)

• Marqta

Nic moc i když se tvůrci snažili z námětu vytřískat co nejvíc. Doufala jsem, že bude alespoň hlavní postava víc rozebraná z psychologického hlediska, když už je to film o mentální chorobě, ale nestalo se. Rodiče byli jak z jiného světa a jen pár scén vůbec mi připadalo reálných. Konec a celé vyústění jsou zoufalé. Přímo učebnicově- aby se ukázala hrozivost celé situace, ale aby divák snad neztratil naději (???). Z technického hlediska, se nejedná o nic výjimečného, spíš slabší průměr, herci by se dali určitě najít lepší (o bohužel velmi nekvalitních tanečních scénách se raději zmiňovat nebudu, prostě ne každý umí tančit- třeba já-na druhou stranu se ale nehrnu do rolí ve filmu , kde se to vyždaduje...)Je zajímavé a celkem aktuální, že je film pojatý skrz náhled do internetové "komunity", to je taky důvod, proč jsem se na něj chtěla podívat. U toho námětu ale pomalu taky končí všechno pozitivní, takže bych tenhle počin spíš nedoporučila. Je ale možné, že jeho silně prvoplánový a "motivující +podporující" charakter bude pro někoho přesně to co právě potřebuje...Silnější jedna hvězda.(11.2.2015)

Čekal jsem trochu silnější vývar. Každopádně je to docela dobrá ukázka jak lehce se dá někdo zblbnout kvůli úplnýmu nemsyslu.(28.2.2018)

Průměrný TV film, ale ten zvrat na konci mě vážně překvapil, to bylo dost dobré. Silnější trojka.(7.3.2018)