Crazy Bitches

Eloise Ayala

Kostýmy:

Mikel Padilla
  • George Stobbart

Partička žien si chce pripomenúť staré časy ich školskej slávy a tak sa vydá aj s ich gay kamošom stráviť víkend na odľahlý ranč. Tu sa však postupne stanú obeťami svojich hriechov... Taký ženský slasher :-) Baby, ohováračky, maniere, závisť, staré i nové tajomstvá a do toho pár vrážd. Celkovo však pomerne neškodné. Nieže by to bolo zlé... ale ani dobré.(14.2.2015)

• Fnoobroklic

Vyvíjelo se to dobře,ale nevyužitý potenciál je jak ve vražedných tak v sexuálních scénách a od poloviny je to vyloženě dementní, a tím myslím opravdu dementní.(21.2.2015)

partička relativně zachovalých maturek, jedna nehezká otrokyně a jedna bukvice si vyjedou na prokletou chajdu do divočiny, kde je začne postupně někdo krosit. Ono to bylo docela koukatelné. Ženský mě docela bavily a odlehčenější tón mi také sedl, ale vidím strašně nevyužitý erotický náboj, který byl takřka všudypřítomný a nemyslím si, že by se herečky něčemu odvážnějšímu bránily a je tu také strašně málo krve, což je u béčkového slasheru hodně na škodu. Navíc jak se film překulil přes polovinu, začal být víc a víc hloupější, což vyvrcholilo v závěru odhalením kdo a proč. Nicméně podle hodnocení jsem nic nečekal, takže jsem vlastně nakonec docela spokojený. 55%(5.12.2015)

• Junys

Skupina žen se s kamarádem vydají na chatu v odlehlém místě. Avšak, postupně se stávají obětmi smrti. Podprůměrný slasher. Když už tak tam mohli dát hezčí ženy ale i tak by to nic nespravilo. Příběh taky špatný. Atmosféra 0. Za mě 1* 20%(8.11.2015)

• Rodriguez

Byl jsem z toho chaosu, tak vedle, že jsem usínal. Nuda, nuda a zase jenom nuda, kterou zabije šílená stopáž! 15%(29.3.2017)

• - Natáčanie filmu prebehlo v lokalite Great Spirits Ranch na Malibu, v Kalifornii. (beso74)