Absolution

• USA Mercenary: Absolution (více)

Tajný agent John Alexander má za úlohu zlikvidovať dílera heroínu Kamaala z Afganistanu a získať informácie, kto v USA a Afganistane bohatne z predaja afgánskych drog vo svete. Počas akcie náhodne spozná dve dievčatá, ktoré sú obeťami obchodu s ľudským mäsom a utekajú pred nebezpečným gangsterským bossom, ktorý riadi gang lovcov a pašerákov ľudí a má vplyvné politické kontakty na najvyšších miestach. Nájomný vrah Alexander sa teraz musí rozhodnúť, či zachráni dievčatá na úteku, alebo zostane lojálny voči vládnej agentúre, ktorá ho najala a svoju misiu dokončí. (TV JOJ)

chrustie

Tak nejak mam pocit, ze uknouranou delkou komentaru, se tady nekteri snazi vymamit z jalove kravy tele. . Jednoduse receno, je to sracka, stejne jako vsechny filmy poslednich mnoha let tohohle obarveneho napudrovaneho tlustoprda. Akce je tragicka, s pistoli tam chodi jak kaspar, snazi se trefne poucovat (wtf?), opet a zase Ukrajina a kupa lacinych stetek. Tohle bylo ohrane uz pred 20 lety. Bohuzel, tenhle prasopes ma ve svem repertoaru sracky mnohem tezsiho kalibru, takze se priklanim ke 2*. Zadny dalsi film si od tehle filmove nuly uz nepustim. ()

johnsnow

v pohodke Pišta. Viac tu predvedie Byron Mann ale to nevadí lebo aj Seagal si tu pekne udrie, síce občas je vidieť kaskadér, ba často je používaný aj mimo akčných scén, neviem či má Pišta problém vyjsť po schodoch s pištolkou ale dobre. No a čo sa týka Jonesa ako záporáka tak je to slabota, síce má zvrhlé praktiky ale inak za veľa nestojí ani priestor nemá, a v boji už duplom nič nezrobí. Ale za 4* to bude, obzvlášť za sexi babu a Byron Manna a jeho súboje. ()

Sharlis

Veľmi slabé. Seagal už ani nehrá, len odrozpráva svoje repliky. Vinnie Jones sa vo filme ukáže len veľmi krátko na konci. Ostatné sú keci (ktoré to naťahovali a brzdili, niektoré prestrihy sú vo filme dokonca dvojmo...), no a nakoniec súboje, to je jediná svetlá stránka filmu. Je ich tam celkom dosť. Seagal len stojí ako Bud Spencer, nikto sa ho ani nedotkne, zatiaľ čo on dá päsťou, tak všetci naokolo lietajú do nábytku. Našťastie nejaké tie martial arts zachraňuje Byron Mann, i keď dosť veľa súbojov je značne prestrihaných. ()

chochi18

Dakujem krasne za podrobny rozbor filmu SNIPEROVI 18 , aspon nemusim stracat 90 min zbytocne :) , vsetky hodnotenia a rozbory filmov od snipera18 - su realne o 2 stupne nizsie :) ()

Mr.Lordi

Nejsem žádný ultra kritik, nevidím do scénářů, rozpočtů, nevedu dialogy s producenty ani herci z filmů. Prostě řeším filmy, na které se dívám, z hlediska zábavnosti, kvality a počtu výskytů koukání na hodinky a čas filmu. Od tohoto filmu jsem nečekal nic v rytmu starých Seagalovek, nýbrž udržení dosavadního rytmu. A - věřte nebo ne - toto jsem dostal nadmíru vrchovatě. Bavil jsem se a odcházel spokojen. 65% ()

Jake.Hoyt

Rád som si po dlhom čase pozrel niečo z dielne Števa..klasické Béčko, tolko nevysvetlitelného čo sa odohralo som snáď ešte nevidel :D hlavne toto zabilo moj dojem k filmu... v každom jednom filme ho samozrejme musí niekto zradit... ()

Origono

Souhlas s Flipnic, a jedna hvězda navíc, za gradaci závěrečný bitky, která vlastně u Vinnieho přerostla v prachsprostý tejrání... Seagal, jen tak dál a houšť, tendence přitvrdit je zjevná, přičemž kolega v bitkách překvapivě dostal celkem prostor a nezaostal o moc...Asi dám znovu, nejspíš ale s přeskakováním "hluchejch" scén :) ()

patho666 odpad!

Sračkar segal nesklamal a máme tu zas sračku pri ktorej ostatné sračky blednú závisťou. Tentokrát nedám ani hviezdu za nechcený humor, pretože normálnemu človeku sa z toho nechce smiať ale zvracať.Toľko debility, amatérizmu a trápnosti v jednom filme sa len tak nevidí. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Co budeme dělat?" - "Budeme je sledovat, zachráníme Chi a pak budu muset tamním lidem udělat hodně zlé věci..." Zábavná novodobá Seagalovka, která vybočuje především tím, že tu má Seagal parťáka! "Je tam hajzl, kterého chceme najít a dát mu pusu na dobrou noc!" - 70%. ()