Pěsti ze železa 2

• USA The Man with the Iron Fists 2 (více)

Thaddeus (RZA) se vrací ve strhujícím akčním dobrodružství inspirovaném klasikou kung fu, ve kterém neprůbojný vesničan spojí své síly s tajemným neznámým, aby spolu z čínského hornického městečka devatenáctého století vymýtili zlé síly – pozemské i nadpozemské. Když horník Li Kung (Dustin Nguyen) a jeho žena Ah Ni (Eugenia Yuan) poblíž vesnice naleznou těžce zraněného cizince jménem Thaddeus, nabídnou mu přístřeší. Zatímco se muž uzdravuje, proniká do tajů hluboko zakořeněného sporu, ve kterém stojí místní obyvatelé proti zlému mistru Ho (Carl Ng) a jeho zločinným nohsledům. S pomocí Thaddeuse se z nerozhodného Kunga stane ve fi lmu nabitém akčními scénami opravdový neohrožený bojovník. (Bontonfilm)

Domas88 odpad!

Dvojky většinou bývají fakt blbosti a tohle to potvrzuje. Ztráta času se vůbec obtěžovat dívat o nic nepřijdete a s jedničkou toho ma asi společného jako mléko a voda.. No jo na takovéto kraviny se peníze najdou... ()

Milo384

Naprosté béčko se vším všudy. Bez nápadů a ambicí. Jednička byla mnohem lepší. Jsou zde jen nudné souboje a předvídatelný děj. Ještě že je to krátké. ()

cartyci

Kto veľa nečaká nebude sklamaný.Do polky filmu som sa nudil a rozmýšľal ,že pozriem niečo iné.Nespravil som tento krok a dopozeral som do konca.Od polovice ma začal baviť celkom príbeh neskôr aj bitky.Hudba.....vôbec ale vôbec sa mi nehodila k filmu.Super bola ale pre nejaký film v meste o díleroch a podobne. ()