The Windmill Massacre

• Velká Británie The Windmill Massacre (více)

Partia turistov sa vyberie z Amsterdamu na výlet po okolitých veterných mlynoch, ktoré sú pre návštevníkov Holandska pôsobivou atrakciou. Zo začiatku je atmosféra príjemná, čomu pomáha aj usmievavý sprievodca. Keď sa začne stmievať, nastanú nečakané problémy. Autobus sa pokazí a najbližšia dedina je vzdialená viac ako hodinu chôdze. Výletníkom ponúkne nádej vzdialený mlyn. Ešte však ani nestihnú vystúpiť z autobusu, už ich zo vzdialeného lesíka pozoruje muž so zbraňou v ruke. Začína sa nečakané dobrodružstvo, z ktorého nikto nevyviazne živý. (Marceloo)

intro

Celkem povedený kousek z Holandska. The Windmill Massacre mě na hodinu a půl zabavil a já můžu jen doporučit. ()

Pitryx

Jůůů, tak jsem uhodl alespoň jednoho přeživšího. Jde o klasickou vyvražďovačku která nepřináší nic nového. Hned první smrt excelentní, pak dlouho nic až poté u toho „umělce“. Herci to sehráli v rámci možností, scénář asi žádný nebyl, neb se to hemží chybami. Třeba v tom, že se znají jmény aniž se kdy navzájem představili. ()

brasek

Snímok nie je až taký prepadák ako hovorí hodnotenie (aktuálne 48%). Zo začiatku je to pútavý snímok, všetko ide v správnom tempe. Bál som sa, že ten "muž so zbraňou v ruke" bude nejaký miestny psychopat... ale pekelný mlynár Henrich dal úplne iný rozmer príbehu. Zápletka vcelku fajn, vyrozprávanie príbehu a jednotlivé zabitia iba priemerné, čo je škoda. ()

Brumbambule odpad!

Proboha to bylo tragický!!!Tragickej děj, tragický herecký výkony, tragický zpracování. Posledních 10 minut už jsem nedala a počítam, že jsem o nic nepřišla. Za mě teda už nikdy!!Tohle si už opravdu nikdy nepustim ()

Martin29

Proč z toho nemohli udělat normální slasher, proč tam zase museli rvát nadpřirozeno a ty sračky s hříchy. Několik turistů uvízne kdesi a honí jich tam spálený chlápek s kosou a řetězem. Cca 3 vraždy jsou dobré zbytek stojí za prd. Zaujme tak jen námět vražd v mlýně a slušné gore (urvaná hlava, useklé nohy). P.s. co se stalo s tím klukem škoda, že to aspoň neukázali, ale asi ho zabil ten mlýn co na něho spadl? ()

goauld

No... nebyl to špatný počin... na Holandany ;-) Ale je fakt, že pokud by nebylo toho stěžejního logického kopance na počátku filmu (což by zajistě alespon někoho v tom autobuse napadlo - t.j. pokusit se autobus roztlačit - zajisté by motor opět naskočil, bo takto to u nás dělá v podstatě každý motorista, kterému se "pokazí" auto ;-) tak bychom zas přišli o tu krásnou krvelačnou podívanou :-) Takže nakonec by člověk byl rád, že jsou v tom autobusu všichni blbí :-) ()