Lovely to Look at

Komedie / Muzikál

USA, 1952, 103 min

Lehčí zklamání. Hudebně ale bezchybné. Red Skelton v hlavní roli - komik, kterého si docela vážím, - svůj prostor příliš nevyužívá a jeho komická čísla vyznívají do ztracena. Stejně však svoji roli zvládá zřejmě nejlépe. Kathryn Grayson ne a ne to konečně zabalit po čím dál tím nevýraznějších výkonech. Od Howarda Keela toho víc očekávat nemůžeme a mladičká Zsa Zsa Gabor se ještě nestačila rozkoukat. Choreograficky ale minimálně tři čísla (v módním salónu s figurinou, v restauraci se snovým přesahem a závěrečná přehlídka) stojí za pozornost a dostatek zpívaných vložek tlačí tento jinak nepříliš povedený muzikál do průměru.(25.8.2005)

Tento film mi trochu připomněl Robertu z roku 1935, ale i přesto to na více jak tři hvězdičky nemá. Kathryn Grayson a Howard keel to svým zpěvem nezachrání. Dvě hvězdičky si zaslouží nádherná hudba, zbylou jednu si zaslouží Red Skelton, Marge a Gower Champion a Ann Miller.(20.4.2013)

• - Zsa Zsa Gabor v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)