Poslední tvář

Erin Dignam

Barry Ackroyd

Hans Zimmer
  • kaylin

Když vezmete dva skvělé herce a dáte je do filmu, který vám má za každou cenu otevřít oči a vehnat slzy do očí, skutečně se vám chce brečet, ale ne proto, jak je film dojemný, ale jaká je to tragédie a jak moc chce, abyste na sebe vzaly tu strašnou tíhu světa. Nemůžu si pomoct, ale tohle je hnusně prvoplánové a vlastně o ničem, ta romance je zbytečná.(1.6.2017)

• Lacike

Aj napriek mizernym ohlasom som sa to pokusil pozriet kvôli môjmu oblubencovi Renovi, ale uz behom prveho extremne nezazivneho dialogu som pochopil, ze mi to absolutne nesadne. Bez pretacania som vydrzal film sledovat pol hodinu a bolo to totalne utrpenie. Striedali sa neskutocne nudne sceny bez nejakeho vyznamu a tak som zvysok filmu preklikal, aby som nasiel aspon par scen s Renom. Ale ani tie za nic nestoja. Vysledkom je artovy blivajz s ktorym je pravdepodobne spokojny len Penn a par dalsich ludi, ktory sa podielali na vyrobe tohto filmu. 0/10.(11.9.2017)

• theSaint

Důkaz, že vynikající herci a režisér v podobě Penna, který nám již naservíroval skvělé věci, ještě nezaručuje kvalitní podívanou. Nechtělo se mi věřit, že by to bylo tak špatné, ale ono to skutečně tak špatné je. Snímek nedrží vůbec pohromadě, postavám nevěříte vůbec nic, celé je to takové odtržené od reality i když se to tváří právě naopak. Tohle by mělo vtáhnout a nepustit, ale opak je pravdou. Nevyužitý potenciál.(2.7.2017)

• Britney75

Ptám se, jak může být takový film ponížený přelepem nějakých dvou lidí, kteří ani nevědí, co chtějí. Možná by to byl i pěkný film, kdyby se scénárista zaměřil spíše na dokument o válce a útrapách lidu v Libérii, bylo by se na co dívat ... asi se podívám na film se stejným zaměřením Noci v Rodanthe , tam je to jasný !!!(18.9.2017)

• Aresko123

Otrasny film o tom ako je Ok obetovat ludi z civilizovaného sveta na zachranu ludi z chudobného sveta. V tom to filme je OK ze posleme "na smrt" sikovneho lekara aby zachranil par cernoskov. Nechapem v com je pointa ked riskujeme zivot za iny zivot. Hadam je jeden zivot dolezitejsi ako iny? Nechapem co dali Charlie ale toto tocit je uplny hnus.........(28.9.2017)