Poslední tvář

Erin Dignam

Barry Ackroyd

Hans Zimmer
  • Aresko123

Otrasny film o tom ako je Ok obetovat ludi z civilizovaného sveta na zachranu ludi z chudobného sveta. V tom to filme je OK ze posleme "na smrt" sikovneho lekara aby zachranil par cernoskov. Nechapem v com je pointa ked riskujeme zivot za iny zivot. Hadam je jeden zivot dolezitejsi ako iny? Nechapem co dali Charlie ale toto tocit je uplny hnus.........(28.9.2017)

• theSaint

Důkaz, že vynikající herci a režisér v podobě Penna, který nám již naservíroval skvělé věci, ještě nezaručuje kvalitní podívanou. Nechtělo se mi věřit, že by to bylo tak špatné, ale ono to skutečně tak špatné je. Snímek nedrží vůbec pohromadě, postavám nevěříte vůbec nic, celé je to takové odtržené od reality i když se to tváří právě naopak. Tohle by mělo vtáhnout a nepustit, ale opak je pravdou. Nevyužitý potenciál.(2.7.2017)

• Johnny.ARN

Pri tomto filme som stihol prelustrovať celú stránku Každý deň rovnaká fotka Petra Stašáka, nakŕmiť psa, pozrieť Duel a aj napriek tomu som ešte stihol úmornú štyridsaťminútovku, ktorá bola presne tak ako začiatok, vždy presne viete, čo sa deje, ako sú na tom postavy a čo chcú resp nechcú. Búrlivé víno sa môže učiť, ako sa robí príbeh. A záchrana negrov ma absolútne nebrala. Dúfal som, že aspoň herci to nejak podržia a vpálim tam z milosti tú jednu aspoň za nich, ale nie, nedá sa. ODPAD!(20.9.2017)

• Marze

Je to hrozně dlouhé melodrama. Až moc času je věnována romanci, v níž se žena zamiluje do neusazeného šarméra se syndromem pomáhání s plochými dialogy a nevyvinutými charaktery. Celkově nuda. Na závěr kázání, které rve uši a dojímání. Přitom to je jestli dobře počítám již páty režisérský počin Seana Penna.(15.10.2017)

• lusa

Bardema zbožňujem. A nebyť jeho, ani to nedopozerám. Tomuto sa hovorí prejebaný potenciál. Už chápem, čo tu viacerí písali, že je to odtrhnuté od reality.. Ale že úplne. Ani jednu jedinú emóciu to vo mne nevyvolalo. A nechápem prečo, námet by bol fajn, perfektný casting, pekná kamera.. Niečo tomu chýbalo. Alebo bolo niečo navyše - celková fakeovosť celého snímku. Bardem, Theron (ktorá dokopy nič nehrá, len neustále kriví ústa alebo zasnene pozerá na Javiera), Reno (ktorého postava je tam nepochopiteľne zbytočná) + Penn, z toho sa dala vykúzliť strašná pecka. A keď prirátam viac než dvojhodinovú stopáž. No fakt do plaču ma ťahá. 1* za Bardema a 1* za scénu s mladou Ellen, ktorej part (aj keď len na pár minút) zhruba v polovici filmu bol ozaj skvelý (aj keď vzhľadom k deju filmu totálne off topic). 2*(25.8.2017)