Partia z modelingovej agentúry sa vydá do husto zasneženej oblasti, aby tu nafotila nové fotky modeliek. Ubytujú sa v jedinom možnom príbytku, ktorý sa v tejto oblasti nachádza, a plánujú tu stráviť tri dni. Počas prvého večera si od miestnych obyvateľov vypočujú legendu o obrovskom medveďovi, ktorý sa potuluje v miestnych lesoch, a čaká na svoje obete. Obyvatelia veria, že tento nesmrteľný medveď je pomstou prírody za to, že ju ľudia neustále ničia. Netušia však, že neďaleko od nich sídli vedecká stanica, v ktorej výskumníci spoločnosti Clobirch vykonávajú rôzne experimenty na zvieratách. Keď sa však medveď, ktorého skúmajú, vymkne spod kontroly, je zrejmé, že miestna legenda sa stane skutočnosťou. (Marceloo)

Shanen29

Nevím co hororového na tomto filmu bylo,ale Hankovi to prostě nevyšlo.Nic,co by mě zaujalo alespon na chvílku.Mrzí mě to,jelikož na rok 2015 je to bezvýznamný a zbytečný snímek. ()

Mamlas odpad!

Na sever, kamsi do sněhu, dorazí tým vymaštěnců tvořený fotografem, asistentkou a modelkama. Modelky jsou hezké, ale moc masa na nich není. Přesto jsou všichni na první pohled jako stvoření pro sežrání medvědem nebo pro jakoukoli bolestivou smrt. Dále tam hraje pár místních penzistů a paní Sherilyn Fenn, jejíž přítomnost je sama o sobě dostatečným indikátorem, že film bude sračka. A v hlavní roli, byť v záběru dohromady jen několik sekund, je velmi komická imitace ledního medvěda, tedy spíše jeho hlavy. Připomnělo mi to jeden díl ze starého bídáka Trautenberka z Večerníčku. Jen ta sojka tam chyběla. Řekl bych, že tento medvěd byl ze stejné dílny a možná i ze stejného roku. Jinak jako celek je toto dílo samozřejmě absolutně dementní shit, asi to netřeba více rozpatlávat... ⬇️ 4% ()

Zavi

Celé to dôležité sa odohráva v tme. Kde len vidieť bielu hlavu a počuť výkrik a nejaké lámanie kostí. Zbytočný film. ()