Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Cynthia Rothrocková a Jeff Wincott pracujú v špeciálnej policajnej jednotke. Vďaka majstrovskému ovládaniu ázijských bojových techník kung-fu sú totiž tou najnebezpečnejšou zbraňou vo výzbroji policajného zboru. Podarí sa im samotným zlikvidovať celý gang priekupníkov zbraní? (oficiální text distributora)

Recenze (36)

Idaho 

všechny recenze uživatele

Maje chuť na béčko a zavzpomínat si na staré časy, koupil jsem si v nostalgickém rozmaru tento film. Začnu trochu z jiné strany. Film jsem sledoval s českými titulky, protože dabing prostě nemám rád, ale po nějaké době jsem se rozhodl titulky nevnímat, jak byly odfláknuté (kupříkladu „I don’t understimate, so you don’t understimate me.“ přeloženo jako „Já nepotřebuju tebe, tak ty nepotřebuj mě.“ a další.). K samotnému filmu. Příběh mi přišel v rámci žánru v pořádku. Ne však už samotný herci. Neherečka Cynthia Rothrock, která drží tyč hůř než vařečku a v bojových scénách přesvědčuje pouze svou ohebností, se svým „hereckým výkonem“ jednoznačně přehrává Jeff Wincotta. Určitě v tom má prsty i střihač, který nedokázal zkrátit některé scény, z nichž nejkřiklavějším případem je rvačka Jeffa v tělocvičně. Z pozice fanouška bojových umění mi přišlo nechutné americké pojetí bojových umění: míchaní korejského, japonského a filipínského bojového umění, takže mi z toho bylo na zvracení. Výsledkem je hnusný guláš. Choreografie akčních scén, jak už zde bylo zmíněno, je však také otřesná. Taková zoufalá zábava občas neuškodí, člověk si váží více dobrých filmů. 20 % ()

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Druhé pokračování ultraBéčka plného bojového umění ... ehm ... No každopádně musím uznat, že jednička se mi líbila víc a to jak díky lepší choreografii soubojů, tak díky aspoň ucházejícímu ději, který mne tolik netrýznil jako zde. Tohle už ani není film, naprosto zbytečné scény, k ničemu nevedoucí záběry a dialogy, které jsou prošpikovány několika těmi souboji. Souboje se mi nelíbily, prostě skoro vůbec. Můj osobní názor je, že jejich choreografie byla příšerná a s prvním dílem nebo podobnými filmy v té době vznikajícími prostě film pokulhává. Nejvíce práce na filmu odvedl střihač, který snad rozstříhal i samotné herce a "bojovníky" a tu si vlepil nohu, tu sem ruku, tu sem pád na zem, teď se nám zde někdo objevil úplně jinde než by měl být ... No prostě hrůza a děs!! Wincotta jsem nikdy nemusel, prostě mi neseděl, nesympaťák prostě ... ani jeho bojové umění s tyčemi (kálí) mu u mne nijak nepomohlo (na to jsme tady měli jiného přeborníka - Jeffa Speakmana ) ... Jediná přednost před prvním dílem je použití opravdu namakaných, nafoukaných borců z posilky a pár tehdejších úřadujících USA/Kanada-martial arts-kaskadérů ... No a Cynthie se taky nějak extra nepředvedla, nevím, prostě mi ten film po letech vůbec nesedl, naopak od milého překvapení u dílu prvního ... ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele

„Jsi na tenkém ledě.“ – „Ale mám výhodu, protože umím bruslit!“ Sean Thompson je zpátky (i když ho hraje jen tak mimochodem Jeff Wincott), po svém boku má znovu Billie (Cynthia Rothrock) a už spolu zřejmě nespí, a proti sobě mnohem zajímavější soupeře (Evan Lurie, Leo Lee, Billy Drago, Sherrie Rose), než v prvním díle. A ve znovu pitomoučkém příběhu, kdy přijde záhadně o život Seanův starý známý, nabízí i lepší choreografii soubojů. Vše odstartuje úvodní bitka v parku, ve které dealeři čekají na dobře mířený úder, pokračuje několika solidními (i uměle vyvolanými - trio chlapíků chce hrdinčinu kabelku) bojovými sekvencemi, aby vše vyvrcholilo ve staré továrně. Vždycky mi to přišlo o třídu lepší než první díl (**).. Má to tempo i „nápad“ a toho času série Martial Law patřila k tomu lepšímu, co VHS produkce bojových filmů nabízela!! Jen si teď říkám, zda by nebylo pro poldy lepší, kdyby ty grázly jednoduše a rovnou pozatýkali. ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

"Misia spravodlivosti 2". Prvú časť som nevidel, takže nemôžem porovnávať, ktorá je lepšia. Či boli natočené ešte aj ďalšie pokračovania vôbec netuším. Vlastne i ku tomuto titulu som sa dostal celkom náhodou. Všimol som si, že tam hrá Cynthia Rothrock, tak som si to pozrel. Cynthia Rothrocková je ženskou verziou Chucka Norrisa. Vždy stojí na strane spravodlivosti. Každého zločinca, ktorý jej skríži cestu zmláti ako žito a skope ako elektrika. Presne tak to predviedla i v tomto filme. ** ()

Rominator 

všechny recenze uživatele

Policista Sean Thompson (Jeff Wincott) je povýšen na detektiva a při hlášení se do služby na oddělení potkává kamaráda Borelliho, který se chová trochu podivně. Borelli je následující den nalezen mrtvý v autě a Sean s Billie (Cynthia Rothrock) se tomu snaží přijít na kloub... Akční béčko se se všemi klady a zápory té doby. Nedopečený příběh plný chyb a akční scény, kterým chyběla zajímavější bojová choreografie. Přehlédnout se nedá záporákův poskok Tanner (Evan Lurie), protože vypadá jako Sylvester Stallone s dlouhými vlasy. Billy Drago mohl být využit trochu lépe. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama