Hra o Niké (TV pořad)

Soutěžní

Slovensko, 2014

• SOLOM.

Kdyby na tom opravdu „každý vyhrával“ Niké by brzo zkrachovalo. Nemám podobné pořady vůbec rád, nekupuji si losy a tvůrcům této show „nevěřím“ ani nos mezi očima. Na rozdíl od ostatních mi tady však moderátor zas až tolik nevadí. Jinak ovšem další zbytečnost, kterou vidím jen v případě, že to v hospodě někdo přepne z nudy na Markízu…(6.3.2017)

• MM_Ramone

Niké bola antická starogrécka bohyňa sily, rýchlosti a víťazstva. Na väčšine obrazov a sôch je vyobrazená s krídlami. Jej podobizeň zdobila mnohé mince. Toľko z histórie. Niké je aj jedna z najväčších stávkových kancelárií na Slovensku. Bola založená v roku 1991. Má viac ako tisíc pobočiek, v ktorých ťahá peniaze od prevažne závislých chronických typovateľov. To jej však nestačí a tak svoj špinavý biznis pretlačla aj na televízne obrazovky. Nie je prakvapením, že práve dekadentná TV Markíza chŕli na svojich otupelých divákov tento odpad!(7.2.2018)

Priemerná relácia. 65%(10.2.2018)

• Marek1991

Chorá kapitalistická doba má aj takéto choré excesy, na blbosti sa skrátka dobre zarába.(17.1.2015)

• Ex1T

Ako sa na toto niekto môže pozerať? Bez donútenia? Bez požitia drog? A zostať napriek tomu pri myšlienkach? Máme tu ďalšiu slovenskú reláciu pre dôchodcov, kde sa postavíte pred kameru a nerobíte nič, iba vyhrávate peniaze a tramtadadá, diváci šalejú a sú fascinovaný. Reklamný ťah jak vínko, to treba uznať.(12.3.2017)