poster

Návrat domů

 • USA

  Sticky Notes

Drama

USA, 2016, 94 min

Komentáře uživatelů k filmu (7)

 • kaylin
  ***

  Líbí se mi, že tu Ray Liotta skutečně hraje, a tak tenhle snímek trochu nadhodnotím. Ale je to i tím, že se mi líbily postavy. Bohužel ty se nikam moc nevyvinou a my vlastně jen sledujeme, jak si procházejí nepříjemným obdobím života, jak se chtějí někam posunout, ale není moc kam. Postavy u mě ale dobré.(31.1.2017)

 • Hpatrik
  ***

  Chybělo mi tu více emocí, zajímavější příběh a ten závěr jsem ne úplně pochopil. Nicméně, jinak výtečná kamera, postavy, herci a hudba.(20.5.2017)

 • BOURQUE
  **

  Príbeh o porušenom vzťahu medzi otcom a dcérou. Odlišné osobnosti, odlišné problémy. Samotná koncepcia filmu ako aj herecká hra je na priemernej úrovni, ale potreboval by to viac emócií a ešte lepšie vykresľovanie charakterov. Osobné hodnotenie: 68% (**) (13.6.2017)

 • Dominator787
  ****

  Jasně, příběh je takovej tuctovej, ale mě tyhle nezávislý dramata, co si na nic nehrajou prostě baví. Postavy jsou dobře napsané i zahrané, děj filmu odsýpá k zajímavému závěru a ta „weird“ hudba v tom je prostě super + Ray Liotta a Rose Leslie jsou fakt sympoši. Příjemnej filmek.(15.11.2019)

 • kolemjdouc
  *

  dílko nijak nenadchne.Liotta prostě nedostal prostor aby se ukázal jaký je - a to dobrý herec(20.12.2017)

 • tynka1711
  ****

  Moc se mi líbí obsazení, Rose Leslie se do role hodně hodila. Celkově, i Liotta zahrál na pána. Děj trošku pošmurný, ale dá se to.(17.1.2018)

 • venedikt
  ***

  Úplně mi nedošlo, že ta malá holčička je vlastně... , přitom celku prohlednutelné. Dobré herecké výkony, ale jakoby vše zamrzlo v čase. První pohyb a naděje je vlastně až v konci. Hanny Banny, dívka svobodného otce, bůhví od které matky, malá a nevinná, jím, otcem výchovávaná. Hořký to život, ale mohlo by to být horší. Takže zápletkou je komplikovaný otec, který ovšem svou dceru miluje i když podivně..vlastně ji trochu maří budoucnost, a komplikuje život, rád lidem hází klacky pod nohy, zůstala mu jen ona. Je to vlastně o lidech kteří mají sny, ale nejsou schopní se na nic soustředit. A o lidech, kteří druhým komplikují a maří sny, přestože je milujeme.. O lidech bez cíle, vážně tapajících něco v tom hmyzím světě třeba pro někoho znamenat. A na konci je láska, odpuštění, nebo smrt.. A vypořádat se s ní, ostatním blízkým jednoduché není. Posledních 10 minut stojí za to, občas se člověk i v té hořkosti a hustém vzduchu zasměje. J a skvělá hudba. Netradiční, zaujme. Zajímavější děje a dal bych 4* Závěrem je rozhodnutí a nové odhodlání.(5.3.2018)