poster

Ve stínu žen

 • francouzský

  L'ombre des femmes

 • slovenský

  V tieni žien

 • anglický

  In the Shadow of Women

Romantický / Drama

Francie / Švýcarsko, 2015, 73 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • matej.perun
  **

  Katastrofa. Vybral som sa tak raz na tento film v ramci festivalu, reku ze dostane sa mi nejakeho toho francuzskeho "umeni" a sondy do partnerskej nevery a namiesto toho som schytal ciernobiely klisovity blabol, ktory nebol ani sondou, ani len realistickym pohladom na danu temu, a uz vonkoncom nemal nic s umenim. Jednu * som pridal za to, ze to cele malo len nieco malo vyse hodiny, tak som netrpel prilis dlho a mohol aspon do konca dufat, ze to skonci nejak osviezujuco. PS - SPOILER ALERT (nestalo sa).(18.3.2016)

 • Puppy
  ****

  Obsah: Neúspěšný autor dokumentárních filmů podvádí svou ženu se stážistkou z filmového archivu(22.11.2015)

 • blondboss
  ***

  Pokus o artovo spracovaný príbeh ľúbostného trojuholníka, v ktorom sa musia vykryštalizovať vzťahy až časom. Nič prevratné, téma okukaná, ale ukázaná z iného svetla a v podstate tak ľudsky. Nerozumel som tej pointe natočiť to čiernobielo, ale budiš. Ja som sa pri tomto filme až tak nebavil a navyše francúzskym herečkám neviem prísť na chuť, takže dávam priemerné hodnotenie. 55 %(26.9.2017)

 • Steffa.
  *****

  Ukázkový příběh ze života, ve kterém místo toho, aby partneři hledali porozumění a naplnění uvnitř vztahu, hledají ho vně. Nevede je to však ke štěstí, snaží se jen naplnit vzniklou prázdnotu z odcizení a víry v něco lepšího, zajímavějšího, což však nenachází. Avšak ani tyto nevěry však nebyly úplně nesmyslné, neboť si díky nim uvědomili svou hloupost a omyly a začali si vážit jeden druhého. Pochopili, jak zbytečné to všechno bylo, což dokazují na pohřbu, kde se setkají a uvědomí si, že se stále milují a ani neví, proč se to všechno předtím vlastně muselo stát.(28.11.2015)

 • boogieman
  ****

  Neskutocne prosty a cisty film, co je jeho najvecsim plusom, a zaroven to moze niekoho aj odradit - ja som niekde na pol cesty.3.5*.(28.11.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace