Jacquelyn (AnnaSophia Robb) je problémová dospívající dívka. Její mladší sestra žije u pěstounské rodiny, avšak ona ji od ní už po několikáté odláká. Chce si vzít sourozence na starost. Ovšem to nepřipadá v úvahu, jelikož i když je plnoletá, nemá práci ani kde bydlet. A tak si hledá zaměstnání. Díky několika lžím se stává pečovatelkou. Je jí svěřena autistická dcera jedné zoufalé matky. Jacquelyn změní vizáž i chování a snaží se najít si cestu k nemocné dívce. (Kacitr)

anarya

Ohromující výkon Taylor Richardson v roli autistické holčičky Glory, smekám. Dále velmi oceňuji, že je vyobrazeno i vnímání světa z pohledu Glory, nejen pohledy členů její rodiny a opatrovatelů. Dějová linka je sice předvídatelná, ale stále je co si ze zhlédnutí odnést, obzvláště pokud jste problematikou autismu nepolíbení. Ztvárnění se nese spíše v optimistickém duchu, takže takový příjemný film na nedělní odpoledne, kdy si s rodinou můžete vychutnávat výborné výkony herců. ()

robfi

Dost dobry film, pokud se uvazi, ze to je rodinna popcornova zalezitost. Tedy scénář plytký, děj o ničem, ale všichni nechali na plátně kus duše. 21 letá AnnaSophia Robb jak 18tka Jack sice hahaha .. , ale pokud měla být decentně sexy přesně tak na hraně, aby tatínci nedostali doma od manželek doma válečkem na nudle, kdyby ji v kině moc koukali na křivky, tak OK. Vystajlovat by ji ale mohli líp, kdyby se tak objevila mezi teenagery, tak by ji nejspíš měli za vykopávku, ale co už.. Pro paninky zase dostatečný nával emocí v podobě autistické dívky Glory, kterou geniálně zahrála Taylor Richardson. Za zmínku ještě stojí herecký výkon mladší sestry Jack Coke v jedné z vedlejších rolí. Jinak od toho nečekejte žádné velké překvaoení, rodiče tradičně natvrdlí, puberťáci protivní a přemoudřelí, sociální pracovnice s charismatem hajzlbáby a korunu tomu samozřejmě nasazují policajti v roli pomáhat a chránit, kteří jsou ve filmu spolu s babama ze sociálky hlavní parchanti, kteří nakonec úspěšně zabránili happyendu, takže ten cukrkandl nakonec není ani tak moc přeslazený. Šablonovitost děje mě sice trochu srala, ale kvůli poctivému hereckému výkonu mhouřím obě oči. 4* a příjemné překvapení. ()

jizvoun

Nejsem žádnej cíťa, ale film to je dobrý. I když po skončení úvodu jasně víte, jak to asi celé dopadne, pořád to bylo zábavné. Mladá pečovatelka je navíc pěkná kočka, natočeno je to jaksi "lidsky", z toho se tím pádem odráží moje hodnocení. ()

Konev

Kdyby to nemělo otevřený konec, tak bych šel z hodnocením výš. Taky se mi zdá, že je tam moc vztahů najednou: vztah k autistické dívce, vztah k matce, sestře, Robertovi ... ()

xray0045

Filmy o mentalnim postizeni vzdy tak nejak zavani klisovitosti, tentokrat se ale povedlo ty klise upozadit a vypichnout pribeh dvou problemovych divek, ktere si k sobe hledaji cestu. Bal jsem se preslazenosti nebo patosu, bohudik nic z toho ve filmu neni. Konec filmu s sebou nese radost i zklamani zaroven coz mu dodava velice uveritelny rozmer. Reziserka sama ma dite s autismem a tak vedela co dela a je to na filmu videt. Nikde se netlaci na pilu a herci dostali prostor pro improvizaci. Taylor Richardson sama rikala, ze podobne tezkou roli uz asi v zivote nedostane, ale zhostila se ji naprosto bravurne. Ty holce je 14 a zahrala autistku zpusobem, ze Dustin Hofman to v RainManovi neuhral lepe. Film ktery neni dokonaly, ale budete si ho pomatovat a proto 5 hvezd. ()